Şampiyon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şampiyon 13. son bölüm izle

Şampiyon dizisi 13. son bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un yer aldığı dizinin son bölümünde; Derviş ve Rüzgar, Fırat’ın polise istihbarat ulaştırıp ulaştıramadığından emin olmak adına, kafes dövüşü yapılan alanı kameradan kontrol ederken, polis operasyon için beklemektedir. Şampiyon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Şampiyon 13. son bölüm izleme linki...

Şampiyon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şampiyon 13. son bölüm izle

Şampiyon dizisinin son bölümünde; Rüzgar'ın polis ekiplerini görüp adamına Fırat'ı öldürmesi için talimat vereceği esnada Yaman devreye girer ve Fırat'ı ölümden kurtarır. Zafer, olup bitenlerden habersiz, salon tayfasını turnuva için hazırlamaktadır. Fakat maça çıktıklarında bir sürprizle karşılaşırlar.

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ŞAMPİYON SON BÖLÜM İZLE

Rakip takımın başında Fırat vardır ve çalıştırdığı takımsa bir hayli güçlüdür. Fırat yıllar yılı omuz omuza verdiği dostu Zafer'le karşı karşıyadır şimdi. Üstelik Zafer'in salonu ayakta tutmak için turnuvadan kazanacağı paraya çok ihtiyacı varken… Fırat turnuva sonrasında soluğu Tansel'in yanında alır.

Onun Nesli'yi kaçırıp, bu sayede edindiği silahla, Kerem'e tehditler savurduğunu öğrenmiştir. İkili karşı karşıya kaldıklarında Fırat bu sefer sakin kalmayacaktır. Fakat Tansel'inse elinde Fırat'ı durduracak güçlü bir koz vardır. Köşeye sıkıştığı anda bu kozu kullanır ve Derviş'le alakalı Fırat'ın aklını iyiden iyiye bulandırır.

Bütün bunlar olurken Güneş, Derviş'in çekmecesinde annesi Eylül'ün fotoğrafını bulmuştur. Fakat arkasındaki yazıyı okuyamaz. Fotoğrafı bir süre saklasa da sonunda birilerine fotoğraftan bahseder. Hem de hiç beklenmedik birine.