Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şampiyon 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şampiyon 19. son bölüm izle
Şampiyon 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şampiyon 19. son bölüm izle
Pazar günlerinin sevilen dizisi Şampiyon'un 19. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Derviş Aladağlı’nın hapishanede öldüğü haberi gelmiştir. Herkes şoktadır.Zafer, Fırat’a yeni bir maç ayarlamaya çalışmaktadır. Ancak hiçbir organizasyon olumlu cevap vermez. O sırada hiç ummadık birinden maç teklifi gelir. İşte Şapiyon 20. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.
Magazin 2 Şubat 2020 - 21:32

Şampiyon dizisinin 19. bölümü bu akşam izleyiciyle buluştu. TRT ekranlarında sevilerek takip edilen dizinin son bölümünde; Kerem'in maçı büyük ses getirmiştir. Tansel ona yeni maç ayarlamaya çalışırken ummadığı bir teklif gelir.  İşte Şampiyon 20. yeni bölüm fragmanı ve 19. son bölüm izleme sayfası.

ŞAMPİYON 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ŞAMPİYON SON BÖLÜM FRAGMANI

ŞAMPİYON 19. BÖLÜM İZLE

ŞAMPİYON 19. BÖLÜM ÖZETİ

Elisa Elif, Fırat'ın sayesinde onu kaçırmak isteyen kar maskeli adamların elinden kurtulmuştur. Onu kimin kaçırtmak isteyeceği konusunda bir fikirleri yoktur. Bu arada Suna, Elif'e güvenmemekte ve gizlediği bir şeyler olduğunu düşünmektedir. Bu düşüncesini Fırat'a söyler.

Mücella olanlardan pişmandır. Serhat ile konuşur. Ancak Serhat bu kez kararlıdır. Boşanma kararından vazgeçmez.

Kerem'in maçı büyük ses getirmiştir. Tansel ona yeni maç ayarlamaya çalışırken ummadığı bir teklif gelir.

Zafer Şahin'in artık boks yapamayacağını ona nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Bu yüzden Fırat Şahin ile konuşur. Şahin yıkılmıştır.

Derviş Aladağlı'nın hapishanede öldüğü haberi gelmiştir. Herkes şoktadır.

Zafer, Fırat'a yeni bir maç ayarlamaya çalışmaktadır. Ancak hiçbir organizasyon olumlu cevap vermez. O sırada hiç ummadık birinden maç teklifi gelir.

Kar maskeli adamlar pes etmemiştir ve Elisa Elif'in yalnız anını kollayıp onu kaçırırlar. Fakat Elif bir fırsat bulup olduğu yerin konumunu Fırat'a göndermeyi başarır.

Son güncelleme: 00:26 - 03.02.2020