Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şampiyon 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Şampiyon 29. son bölüm izle)
Şampiyon 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Şampiyon 29. son bölüm izle)
Şampiyon dizisi bu akşam 29. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Tahkim kurulu Zafer’in ifadesi neticesinde Fırat’ın bilinçli olarak doping yapmadığı hükmüne varır. Zafer ifadesiyle sonucu değiştirmiş ama Fırat’ı kurtarmak uğruna kendi kariyerini de feda etmiştir. Peki Şampiyon 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Şampiyon son bölüm izleme ekranı...
Magazin 9 Temmuz 2020 - 22:28

TRT ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Şampiyon dizisi bu hafta 29. bölümüyle takipçilerinin karşısına çıktı. Şampiyon’da bu hafta; Kurul, Zafer'in lisansını ömür boyu iptal eder. Nesli ve Kerem, Güneş'in vücudunda beliren kırmızı lekeler yüzünden panik olup Suna'ya ulaşmaya çalışırlar. Tansel cephesinde ise Suna ile evlenme planları suya düşmüştür. İşte Şampiyon 30. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası…

ŞAMPİYON 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

ŞAMPİYON YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ŞAMPİYON 29. SON BÖLÜM İZLE

ŞAMPİYON SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tahkim kurulu Zafer'in ifadesi neticesinde Fırat'ın bilinçli olarak doping yapmadığı hükmüne varır. Zafer ifadesiyle sonucu değiştirmiş ama Fırat'ı kurtarmak uğruna kendi kariyerini de feda etmiştir. Kurul, Zafer'in lisansını ömür boyu iptal eder. Nesli ve Kerem, Güneş'in vücudunda beliren kırmızı lekeler yüzünden panik olup Suna'ya ulaşmaya çalışırlar.

Tansel cephesinde ise Suna ile evlenme planları suya düşmüştür. Tansel Suna'dan bunun intikamını almak için babasının eski borçlarını ortaya çıkarıp elinde ne var ne yok her şeyini almaya karar verir. Tansel'den gelen tebligatı alan Kerem deliye dönmüştür. Soluğu Tansel'in yanında alır. Nesli onu durdurmayı başaramaz. Doping konusunda kamuoyu nezdinde kendini aklayan Fırat, Doukha maçı için tekrar anlaşma yapar. Maç Paris'te olacak ve seyircisiz oynanacaktır. Fırat, Zafer ve Kado'yla birlikte vakit kaybetmeden antrenmanlara başlar. Bu sırada Güneş'in vücudundaki lekeler geçmemiştir. Suna'nın yaptırdığı tahlillerde yolunda gitmeyen bir şey vardır. Suna durumu Zafer'le konuşur. Çünkü maç öncesi Güneş'in durumunu Fırat'a söyleyip söylememe konusunda tereddütleri vardır.

Fırat, Zafer ve Kado'yla, Güneş'le ilgili olumsuz gelişmelerden habersiz bir şekilde maç için Paris'e gider… Paris'te gerçekleştirilen basın toplantısı sırasında Zafer bir yandan Güneş'in durumu için Suna ile mesajlaşır. Ancak Suna mesajları görmemiştir. Çünkü o sırada Güneş'le alakalı çok kötü bir haber almıştır.

Son güncelleme: 00:34 - 10.07.2020