Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şampiyon dizisi oyuncu kadrosu: Şampiyon dizisinin konusu nedir?
Şampiyon dizisi oyuncu kadrosu: Şampiyon dizisinin konusu nedir?
Boksör "Kafkas" ve oğlu Güneş'in hem boks hem de yaşamla mücadelesini anlatıldığı dizide başrolleri Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar paylaşıyor. Şampiyon dizisi hakkında merak edilen konusun ve oyuncuları hakkında bilgiler haberimizin içerisinde yer alıyor.
Magazin 12 Eylül 2019 - 15:57

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın hikayesini konu alan Şampiyon, bu akşam ilk bölümü ile TRT1 ekranlarında. İlginç hikayesi ve güçlü kadrosu ile dikkat çeken Şampiyon oyuncuları ve konusu merak ediliyor.

ŞAMPİYON KONUSU

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş'le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş'e, annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas'a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas'ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas'ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur! Canı ne kadar acırsa acısın, mecali ne kadar tükenirse tükensin yıkılmaz “Şampiyon”! Aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına!

ŞAMPİYON OYUNCULARI

Tolgahan Sayışman (Fırat-Kafkas),

Erdal Özyağcılar (Yaman)

Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna)

Erkan Avcı (Zafer)


İlayda Alişan (Neslihan)

Halit Özgür Sarı (Kerem), Mehmet Bozdoğan (Tansel), Berk Yaygın (Serhat), Bahar Süer (Mücella), Volkan Keskin (Uraz), Emir Özyakışır (Güneş) ve Meltem Savcu (Gülten), Vedat Erincin (Harun)

Son güncelleme: 20:02 - 12.09.2019