Şampiyon dizisi oyuncuları kimler? İşte Şampiyon dizisi konusu…

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Şampiyon dizisi oyuncuları merak ediliyor. Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar yer alan Şampiyon, Kafkas lakaplı eski boksörün hikayesini anlatıyor. İşte Şampiyon dizisi oyuncu kadrosu ve konusu...

Şampiyon dizisi oyuncuları kimler? İşte Şampiyon dizisi konusu…

Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Şampiyon, yayın hayatının başilamasıyla birlikte TRT ekranlarında izleyicilerle buluştu. Peki Şampiyon dizisi oyuncuları kimler?

ŞAMPİYON OYUNCULARI

Tolgahan Sayışman (Fırat-Kafkas),

Erdal Özyağcılar (Yaman)

Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna)

Erkan Avcı (Zafer)


İlayda Alişan (Neslihan)

Halit Özgür Sarı (Kerem), Mehmet Bozdoğan (Tansel), Berk Yaygın (Serhat), Bahar Süer (Mücella), Volkan Keskin (Uraz), Emir Özyakışır (Güneş) ve Meltem Savcu (Gülten), Vedat Erincin (Harun)

ŞAMPİYON KONUSU

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş'le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş'e, annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas'a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas'ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas'ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur! Canı ne kadar acırsa acısın, mecali ne kadar tükenirse tükensin yıkılmaz “Şampiyon”! Aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına!

Loading...