Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sanatçı Demet Akalın, Kuşadası’nda konser verdi
Sanatçı Demet Akalın, Kuşadası’nda konser verdi
Demet Akalın, önceki gün Kuşadası'nda konser verdi. Bir ara sahnede çıplak ayakkabılarını çıkarıp şarkılarını çıplak ayakla seslendiren sanatçı çocuk hayranlarıyla da bol bol selfie yaptı.
Magazin 4 Temmuz 2017 - 14:35

 

Kuşadası'nda eğlence merkezi ‘Scala Nuova Village’nin açılışı geçtiğimiz gün ‘Nirvana Plus Entertainment' organizatörlüğünde gerçekleşti. Türk pop müziğinin ünlü isimleri Demet Akalın, Ozan Doğulu ve Ece Seçkin'in sahne aldığı açılışa havanın çok sıcak olmasına rağmen ilgi oldukça yoğundu.

akalindemet
Açılış konserlerinin ilk ismi Ece Seçkin'di. Seçkin'e son şarkısında Ozan Doğulu eşlik etti ve yeni düetleri ‘Sayın Seyirciler'i birlikte söylediler. Daha sonra seyirciyle buluşan Ozan Doğulu, genç izleyenlere hareketli dakikalar yaşattı.
akalin2Demet Akalın'ın sahneye çıkışı ise yine yeni bir Ozan Doğulu düetiyle gerçekleşti. Ozan Doğulu ve Demet Akalın, bu yazın gözdesi olacak ‘Kulüp’ isimli parçayı sahnede ilk kez birlikte seslendirdiler. Sahnede bir ara ayakkabılarını çıkararak şarkılarına devam eden Akalın, çocuk hayranlarıyla yakından ilgilendi.

aktalin3Onları kırmayarak bol bol selfie çeken ünlü sanatçının bir ara kanser hastası olan minik hayranını sahneye alarak kendisine sevgiyle moral vermesi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatırken minik bebeğin mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu.

akalin4