Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarah Silverman, salgında çalışanlara balkondan destek verdi
Sarah Silverman, salgında çalışanlara balkondan destek verdi
Ünlü komedyen ve oyuncu Sarah Silverman, corona virüsü salgını döneminde sağlık, market ve kargo çalışanlarını desteklemek için her akşam balkona çıkıp ses çıkarma eylemine katıldı.
Magazin 10 Nisan 2020 - 10:48

Corona virüsü salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanları ve salgın esnasında çalışmayı bırakmayanlara destek için dünyanın dört bir yanında insanlar her akşam balkonlarda buluşuyor. ABD vatandaşları da her akşam pencerelerine ve balkonlarına çıkarak, durma noktasına gelen hayatı kolaylaştırmak için savaşan tüm çalışanları alkışlayarak ya da tencere ve tavalarla ses çıkararak destek veriyor.

Backgrid USA

ABD’li ünlü oyuncu ve komedyen Sarah Silverman da, sağlık, market ve kargo çalışanlarına balkondan teşekkür edenler arasına katıldı. Ünlü isim, evinin balkonunda tava ve kaşıkla ses çıkararak, salgında çalışanlara destek verdi.

Backgrid USA

Silverman, sosyal medya hesabında da, “Her akşam New York’ta saat 7’de insanlar pencerelerine veya yangın merdivenlerine çıkıp tencerelerle ve tavalarla ses çıkararak sağlık, market ve kargo çalışanlarına minnetlerini dile getiriyor. Ben her gün 7-7:03 araso yapıyorum” notunu düştü.