Sözcü Plus Giriş

Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın-Aleyna Tilki sürtüşmesinin reklam amaçlı olduğunu söyledi

Şarkıcı Aydilge, verdiği bir röportajda son günlerde sıklıkla medyada yer bulan Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğinin inandırıcı olmadığını söyleyip ekledi: "Danışıklı dövüş. Daha önce de Demet Akalın ile Hande Yener kavga etmiş sonra da birlikte reklam filminde rol almışlardı"

null
Güncellenme: 16:00, 21/02/2017
Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın-Aleyna Tilki sürtüşmesinin reklam amaçlı olduğunu söyledi

Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın ve Aleyna Tilki’ye yönelik şaşırtıcı bir iddiada bulundu. Müzik dünyasının ilginç figürlerinden biri olan Aydilge, video ‘tık rekorları’ ve Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğiyle ilgili konuştu. Milyonluk tıkları, “Bu büyük bir sahtekârlık” diye yorumlayan şarkıcı, Akalın-Tilki polemiği için de “O kavgaların danışıklı olduğunu düşünüyorum. Demet ve Hande Yener önce kavga etmiş, sonra reklamda oynamışlardı” dedi.

demet-akalin-sli
ALEYNA TİLKİ GERİ ATMIŞTI 
Bilindiği üzere Akalın bir süre önce 16 yaşındaki Aleyna Tilki’yi sert sözlerle hedef almış, ikili karşılıklı göndermelerle bir süre gündemde kalmıştı. Tartışmayı ise Tilki, beklenmedik bir şekilde “Demet Akalın benim ablamdır. Ne derse kabulüm. O bizim üstadımız” diyerek sonlandırmıştı.

İlginizi ÇekebilirDemet Akalın: Aleyna 16 yaşında böyle ise 30'unda ne olur?Demet Akalın: Aleyna 16 yaşında böyle ise 30'unda ne olur?

 

İlginizi ÇekebilirAleyna Tilki'den, kendisini eleştiren Demet Akalın'a manidar göndermeAleyna Tilki'den, kendisini eleştiren Demet Akalın'a manidar gönderme
Yayınlanma Tarihi:15:11,