Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın-Aleyna Tilki sürtüşmesinin reklam amaçlı olduğunu söyledi
Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın-Aleyna Tilki sürtüşmesinin reklam amaçlı olduğunu söyledi
Şarkıcı Aydilge, verdiği bir röportajda son günlerde sıklıkla medyada yer bulan Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğinin inandırıcı olmadığını söyleyip ekledi: "Danışıklı dövüş. Daha önce de Demet Akalın ile Hande Yener kavga etmiş sonra da birlikte reklam filminde rol almışlardı"
Magazin 21 Şubat 2017 - 15:11

Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın ve Aleyna Tilki’ye yönelik şaşırtıcı bir iddiada bulundu. Müzik dünyasının ilginç figürlerinden biri olan Aydilge, video ‘tık rekorları’ ve Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğiyle ilgili konuştu. Milyonluk tıkları, “Bu büyük bir sahtekârlık” diye yorumlayan şarkıcı, Akalın-Tilki polemiği için de “O kavgaların danışıklı olduğunu düşünüyorum. Demet ve Hande Yener önce kavga etmiş, sonra reklamda oynamışlardı” dedi.

demet-akalin-sli
ALEYNA TİLKİ GERİ ATMIŞTI 
Bilindiği üzere Akalın bir süre önce 16 yaşındaki Aleyna Tilki’yi sert sözlerle hedef almış, ikili karşılıklı göndermelerle bir süre gündemde kalmıştı. Tartışmayı ise Tilki, beklenmedik bir şekilde “Demet Akalın benim ablamdır. Ne derse kabulüm. O bizim üstadımız” diyerek sonlandırmıştı.

 

Son güncelleme: 16:00 - 21.02.2017