Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Aydilge, kemancısına aşkını ekranda ilan etti
Şarkıcı Aydilge, kemancısına aşkını ekranda ilan etti
Yok böyle romantizm! Şarkıcı Aydilge, TRt ekranlarında şark söylediği sırada orkestrasında çalan kemancısını yanına çağırdı ve şarkısını gözlerinin içine bakarak söyledi. Aydilge, kemancısı ile aşk yaşadığını dile getirdi ve "O benim kalbimin prensi" dedi.
Magazin 28 Ocak 2018 - 18:11

TRT Müzik’te yayınlanan ‘Düetler’ programına konuk olan şarkıcı Aydilge, orkestrasında yer alan Utku Barış Andaç’ı sahneye davet ederek tüm Türkiye’nin önünde aşkını ilan etti.  ‘Gece Uyku Tutmazsa’ adını verdiği single’ını bir süre önce müzikseverlerin beğenisine sunan Aydilge, TRT Müzik’te yayınlanan ‘Düetler’ programına konuk oldu.

NİŞANLISINI ÇAĞIRDI

‘Düetler’ programında Deniz Tuzcuoğlu ile birlikte yaptığı düetlerle bilinen Aydilge, programın ortalarına doğru orkestrasında yer alan nişanlısı Utku Barış Andaç’ı da yanına davet etti.

aydi1

“KALBİMİ ÇALAN PRENS”

Nişanlısından övgü dolu sözlerle bahseden ve yeni parçasını nişanlısının gözlerinin içine bakarak söyleyen şarkıcı, “Gece Uyku Tutmazsa’nın sözü ve müziği bana ait ama kime yazdığımda sanırım yeterince belli olmuştur. O sadece orkestramda keman çalan bir müzisyen değil, aynı zamanda kalbimi de çalan bir prens” diyerek kemancısını işaret etti.

NİKAH MASASINA OTURACAKLAR

Aydilge, izleyicilere takdim ettiği nişanlısı ile bu yaz dünya evine gireceklerini, dolayısıyla albüm heyecanın dışında birde düğün telaşı içinde olduklarını söyledi.

İŞTE ON ANLAR

 

Son güncelleme: 18:12 - 28.01.2018