Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Emrah Dinçer’e müebbet hapis cezası istendi!
Şarkıcı Emrah Dinçer’e müebbet hapis cezası istendi!
Eşiyle birlikte olduğu iddiasıyla avukat Onur Evrim Demir'i öldüren şarkıcı Emrah Dinçer, hakkında 'kasten adam öldürme' suçundan müebbet hapis cezası talep edildi.
Magazin 30 Nisan 2018 - 09:21

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gölbaşı'nda Ağustos 2016'da Avukat Onur Evrim Demir'in vahşice öldürülmesine ilişkin soruşturmasını tamamladı. Cinayeti işlediği gerekçesiyle tutuklanan şarkıcı Emrah Dinçer ile cesedi ortadan kaldırmasına yardım ettiği ileri sürülen avukatı Şükrü Açıkbaş hakkında dava açıldı.

CESEDİ DERE KENARINA ATTILAR!

İddianamede, eşiyle birlikte olduğu gerekçesiyle Avukat Demir'i kafasına sopa ile vurarak öldüren Dinçer'in, daha sonra Açıkbaş'ı çağırdığı ve cesedi birlikte Gölbaşı'nda bir dere kenarına attıkları ileri sürüldü. Habertürk’ün haberine göre, Demir'in cesedinin yanında bulunan bir tahta parçasının Dinçer'in evindeki aramada ele geçirilen sopayla eşleşmesi sonucu cinayetin çözüldüğü kaydedilen iddianamede, şüpheli Dinçer'in ‘kasten adam öldürme’ suçundan müebbet hapisle cezalandırılması talep edildi. Eski emniyet müdürü olan Avukat Açıkbaş hakkında ise ‘delilleri yok etmek’ suçundan 5 yıl hapis cezası istendi.
emrahdincer

Son güncelleme: 10:14 - 30.04.2018