Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Fulden Uras ameliyata alındı
Şarkıcı Fulden Uras ameliyata alındı
'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, sosyal medya hesabından şarkıcı Fulden Uras'ın apar topar ameliyata alındığını duyurdu
Magazin 1 Ağustos 2017 - 16:56

Geçen günlerde annesini kaybederek büyük bir şok yaşayan şarkıcı Fulden Uras’tan kötü haber geldi. Magazin dünyasının ‘Felaket Tellalı’ olarak tanınan Onur Akay, şarkıcının sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle nedeni ile acilen ameliyata alındığını duyurdu.
h6w4

“BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ SIFIRLANDI”

Uras'ın sağlık durumu ile ilgili Instagram adresinden açıklama yapan Akay, “Canım arkadaşım Fulden Uras, annesini kaybettikten sonra çok büyük bir şok yaşadı ve bağışıklık sistemi sıfırlandı. Fulden, sağ göğsünde 11 saat içinde büyüyen bir kitle nedeni ile apar topar ameliyata alındı. Yüksek derecede enfeksiyonlu kitlenin büyük bir kısmını temizlediler. Önümüzdeki günlerde çekilecek emar sonrasında net karar verilecek. Aynı göğsünden 10. kez ameliyat olan Fulden Uras'a, acil şifalar diliyorum” yazarak Uras'ın fotoğrafını paylaştı.

Son güncelleme: 19:10 - 01.08.2017