Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Pınar Demirkol, eşi tarafından silahla yaralandı
Şarkıcı Pınar Demirkol, eşi tarafından silahla yaralandı
Kadına yönelik şiddet her geçen gün artarak devam ediyor. Bunların son örneği ise şarkıcı Pınar Demirkol'un eşi tarafından darp edilmesi oldu.
Magazin 24 Şubat 2018 - 16:05

Rap şarkıcısı Pınar Demirkol, eşiyle yaşadığı tartışma sonrası eşi tarafından kurusıkı silahla yaralandı. Olay, 17 Ağustos günü yaşandı.

ÇIĞLIK ATARAK BAĞIRMAYA BAŞLADI

“Pi” lakabıyla tanınan rap şarkıcısı Pınar Demirkol, eşi ve 7 yaşındaki kızıyla İstanbul Beyoğlu’nda ikamet ediyordu. Olay günü, Demirkol eşi Caner Ş. ile bir konu nedeniyle tartışmaya başladı. Genç kadın, panik atak hastalığı nedeniyle bahçeye çıkarak nefes almak istedi. Bu duruma daha çok öfkelenen Caner Ş., eşine ve kızına bağırıp, darp etmeye başladı. 7 yaşındaki kızı, babası Caner Ş.’nin elindeki tabancayı görünce korkudan şoka girdi ve çığlık atarak bağırmaya başladı.

ÇEVREDEKİ İNSANLARDAN YARDIM İSTEDİ

Çığlıklar üzerine üst kat komşuları olan Can E. ve Melisa A. çifti, ikilinin arasındaki kavgaya müdahil olmak istedi. Fakat Caner ve Can arasında da bir kavga başladı. Birbirlerini darp eden Can ve Caner’in kavgası sonrası dışarı çıkan küçük kız, çevreden geçen insanlara “Babamda silah var. Birilerini vuracak” diyerek yardım istedi.

‘EŞİM DÖVMEDİ, DÜŞTÜM’

Çevredeki vatandaşların ihbarı sonrası olay yerine polis ekipleri geldi. İfadelerine başvurulan Caner Ş., yaşanan kavgayı kabul ederek, “Eşim silahı salladığım sırada yaralanmıştır. Kasten böyle bir şey yapmadım” diyerek kendisini savundu. Pınar Demirkol ise eşinden şikâyetçi olmadı. Genç şarkıcı ifadesinde, “Üst komşuların dahil olması nedeniyle kavga büyüdü. Kendim düşüp yaralandım” dedi.

Son güncelleme: 16:06 - 24.02.2018