Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy ayrılığının altından Birce Akalay çıktı
Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy ayrılığının altından Birce Akalay çıktı
Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu arasındaki aşkı bitiren şeyin iddia edildiği gibi Şensoy'un arkadaşları olmadığı ortaya çıktı.
Magazin 14 Haziran 2017 - 09:27

Oyuncu Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy geride bıraktığımız günlerde sürpriz bir karara imza atarak dokuz aydır süren ilişkilerine nokta koymuştu. İkilinin ayrılık nedeni olarak, Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Derya Şensoy’un arkadaşlarıyla birlikte buluşmasını engellemesi olarak duyurulmuştu. Sarp Levendoğlu Nisan ayında eski eşi Birce Akalay'ın Can Tunalı ile flört ettiğini öğrenince, Derya Şensoy'a mesaj atmaya başlamış ve arkadaşlıkları da kısa sürede aşka dönüşmüştü.

DÖVMESİNİ SİLDİRMEYİNCE…

Dolu dizgin devam eden aşkta Derya Şensoy, sevgilisinden kolundaki Birce dövmesini sildirmesini istedi. Ancak 2.5 yıl evli kaldığı oyuncu Birce Akalay'ı unutamayan Sarp Levendoğlu, Derya Şensoy’un isteğini yerine getirmedi. Bu nedenle tartışan ikili ayrılık kararı aldı. Posta’daki habere göre, ayrılık sonrası Derya Şensoy soluğu Bodrum’daki arkadaşlarının yanında aldı.

Son güncelleme: 12:44 - 14.06.2017