Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarp Levendoğlu’ndan olay yaratan paylaşım
Sarp Levendoğlu’ndan olay yaratan paylaşım
Birce Akalay'ın balet Can Tunalı ile aşkı gün yüzüne çıktı, eski eşi Sarp Levendoğlu sosyal medyadan taarruza geçti. Sürekli olarak ihanet iddialarıyla karşı karşıya kalan Levendoğlu, asıl ihanete uğrayanın kendisi olduğunu ima etti. Levendoğlu'nun bu paylaşımına eski eşi Birce Akalay ve annesinin çıkışı sert oldu. Paylaşım savaşına adı Levendoğlu ile anılan oyuncu Derya Şensoy da İngilizce notuyla dahil oldu
Magazin 13 Nisan 2017 - 11:28

3 ay önce boşanan Birce Akalay’ın balet Can Tunalı’yla aşk yaşadığı ortaya çıktı. Akalay, konuyla ilgili konuşmayacağını söyledi. Bu arada Can Tunalı’nın sosyal medya paylaşımları Birce Akalay’la yılbaşından beri görüştüğünü, evinde kaldığını ortaya çıkardı. Üstelik ikili birbirlerine sosyal medyadan romantik şiirler bile göndermişti. İşte tüm bu yaşananlar Akalay’ın ihanetle suçlanan eski eşi Sarp Levendoğlu’nu çileden çıkardı.

LEVENDOĞLU TAKİPÇİSİYLE TARTIŞTI: FOTOĞRAFI GÖRDÜNÜZ MÜ?

sarp

Birce Akalay ile evliliğinde sık sık çapkınlık yaptığı iddia edilen, hatta Derya Şensoy ile anıldığı için adı ‘aldatan adam’a çıkan Sarp Levendoğlu, ilk kez sessizliğini bozdu ve “Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır” sözünü paylaştı. Aynı sözü Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik de “Boşanma nedeniniz ne?” sorusuna karşılık söylemiş ve ihanete uğradığı imasını yapmıştı.

sarpyorum

Duymayan Kalmasın programının haberine göre Sarp Levendoğlu’nun olay yaratan paylaşımın altına bir takipçisi “Bu senin yanlışını kapatmaz ki?” yazdı. Bunun üzerine sinirlenen Levendoğlu, “Benim bir fotoğrafımı mı gördünüz, yoksa yazılanlara mı inanıyorsunuz?” dedi. Kısa süre içinde yorum yağınca Levendoğlu, gönderisini silmeyi tercih etti.

DERYA ŞENSOY’DAN MANİDAR PAYLAŞIM

derya

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu evliliğinin bitme nedeni olarak gösterilen Derya Şensoy da sessiz kalmadı ve İngilizce paylaştığı ‘Susie, Sally hakkında ne söylediyse; Sally’nin, Susie hakkında söylediklerinden fazla…’ notuyla dikkat çekti. Arda Turan’ın eski aşkı Aslıhan Doğan da Derya Şensoy’un paylaşımın altına “İnce bir gönderme” yorumunu yazdı.

BİRCE KÜKREDİ

birce

Akalay, eski eşine çok ağır bir şiirle yanıt verdi ve Instagram sayfasına “Bir hayvan tarafımız vardı alımlı, bir Tanrı tarafımız vardı iğrenç, bir insan tarafımız olacaktı. Aradık üç gün, üç gece bulamadık, bir Tanrı tarafımız vardı korkunç, sevemedik” yazdı. Annesi Yasemin Ergun da eski damadına “Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama siz silahsızsınız bayım” sözleriyle tepki gösterdi ve kızına tam destek verdi.

Son güncelleme: 12:32 - 13.04.2017