Şaşırtan final açıklaması! Fi Çi yeni bölüm saat kaçta puhutv’den yayınlanacak? Fi Çi 2. sezon 6. bölüm ne zaman puhutv’den izlenebilecek?

Fi Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta puhutv'den yayınlanacak merak ediliyor. Cuma günleri yayınlan Fi dizisi yeni sezonu Çi geçtiğimiz cuma günü yayınlanmamış, puhutv Twitter üzerinden açıklama yapmıştı. Final yapacağı haberleri duyulan dizininin 2. sezon 6. bölüm fragmanında Ada'nın Duru'ya 'Yeni kankan sana Deniz'le yattığını söyledi mi?' sorusu damga vurdu. İzleyiciler Fi Çi yeni bölüm saat kaçta başlayacak merak ediyor. İşte 6. bölümün saati, fragmanı ve puhu tv izleme yolları...

Şaşırtan final açıklaması! Fi Çi yeni bölüm saat kaçta puhutv’den yayınlanacak? Fi Çi 2. sezon 6. bölüm ne zaman puhutv’den izlenebilecek?

200 milyondan fazla izlenen dizi Fi Çi 2. sezon yeni bölüm saat kaçta başlayacak? Dizininin sıkı takipçileri final haberlerinin ardından şok oldu. Fi yeni sezonu ile Çi 6. bölümün saatini bekleniyor. Puhutv Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yeni bölümün bu akşam yayınlanacağını duyurmuştu. Fi Çi’de bu hafta Duru ile Ece arasındaki gerginlik ve Deniz ile Ece’nin arasındakiler konuşulacak gibi görünüyor. Fragmanın son sahnesi de izleyiciyi heyecanlandırdı. Peki Fi Çi 6. bölüm saat kaçta puhutv’den yayınlancak? İşte yeni bölümü izleme linki ve fragman…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM SAAT KAÇTA?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölümü ile nefes keserken 6. bölümü izlemek isteyenler puhutv'de yayın saatini bekliyorlardı. Fakat ilk bölümü perşembe saat 9.00’da yayınlanan Fi Çi dizisi 6. bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Puhutv neden belirtmezken 6. bölümün yani 27 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanacağını duyurdu. Saat 21.00 gibi puhutv'de yayınlanması bekleniyor.

Çİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ başladı. 9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu başladı.


FİNAL NE ZAMAN?

Radyo Trafik Marmara'da “Yazarın Dilinden” programının bu haftaki konuğu, Psikolog – Yazar Azra Kohen oldu. Kohen, çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin hayranlarına kötü haberi canlı yayında verdi! Kohen, “İnsanlar oturduğum yerden çok güzel para kazandığımızı düşünebilir. Amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım.” dedi.