Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaş Gemisi filmi konusu ne? Savaş Gemisi filmi oyuncuları…
Savaş Gemisi filmi konusu ne? Savaş Gemisi filmi oyuncuları…
Amiral Battı oyunundan uyarlanan Savaş Gemisi filmi aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra oyuncu kadrosunda Rihanna'yı da bulundurmasıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Peki Savaş Gemisi filmi oyuncuları kimler, konusu ne?
Magazin 3 Ağustos 2019 - 16:26

Aksiyon, bilimkurgu ve gerilim filmi hayranlarının heyecanla izleyeceği Savaş Gemisi bu akşam televizyonda seyircilerle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Rihanna’yı da bulunduran film efsane oyun Amiral Battı’dan esinlenildi.

SAVAŞ GEMİSİ KONUSU

Bir dönemin favori savaş oyunu olan Amiral Battı’nın hikayesinden uyarlanan filmde Teğmen Alex Hopper Amerikan ordusuna bağlı John Paul Jones savaş üssünde görevli bir subaydır. Hopper'ın ağabeyi Stone ise USS Sampson üssünün komutanıdır. Alex Hopper orduda görevli fizyoterapist Sam ile nişanlıdır ve Sam’in babası da iki erkek kardeşin kumandanı olan Amiral Shane’dir. Bu ekip dünyayı tehdit eden süper güçlere karşı 3 koldan, denizden, karadan ve havadan büyük bir hayatta kalma mücadelesi verecektir.

SAVAŞ GEMİSİ OYUNCULARI

Filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini Hancock filminden tanıdığımız Peter Berg üstlenirken ortak yönetmenler ve yapımcılar arasında her biri aksiyon filmleriyle anılan Scott Stuber, Sarah Aubrey, Brian Goldner ve Duncan Henderson isimleri yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Taylor Kitsch, Liam Neeson, Alexander Skarsgård, Brooklyn Decker ve Rihanna Asano gibi yıldız isimler var.