Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 2. bölüm 2. fragmanı izle: Yüzbaşı Kağan’ın zor kararı
Savaşçı 2. bölüm 2. fragmanı izle: Yüzbaşı Kağan’ın zor kararı
Savaşçı 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Savaşçı yeni bölümde Yüzbaşı Kağan, Üsteğmen Serdar'ı kurtarmak ve Tepegöz'den intikamını almak için harekete geçiyor.
Magazin 19 Nisan 2017 - 09:13

Fox TV’nin ilk bölümü ile fırtınalar estiren dizisi Savaşçı’nın 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Savaşçı yeni bölümde Yüzbaşı Kağan, Serdar’ın hayatta olduğunu öğrenince harekete geçiyor hem de Tepegöz’den intikamını almak istiyor.

Zaten bir arkadaşlarını şehit vermiş bulunan Kılıç Timi, Üsteğmen Serdar'ın hayatta olduğu bilgisini alınca, Yüzbaşı Kağan'ın komutasında derhal harekete geçer. Kağan için bu, hem Serdar'a ulaşmak için bir şans, hem de Tepegöz'le yarım kalan hesabını kapatmak için bir fırsattır. Ama durum hiç de göründüğü gibi değildir: Kılıç Timi'nin koşar adım gittiği nokta, tam anlamıyla bir ölüm tuzağıdır.

Daha ilk anda bu ölümcül tuzağın farkına varan Kopuz Albay'ın ise, adamlarını ölümün elinden almak için son bir hamlesi daha vardır.

Savaşçı 2. bölümü ile 23 Nisan Pazar akşamı Fox TV ekranlarında…