Savaşçı 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 19. bölüm izle! Savaşçı son bölümde aksiyon zirveye tırmandı…

Savaşçı dizisi 19. bölümü ile izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Son bölümde Yüzbaşı Kağan, Doktor’un barajı bombalamasına izin vermez ama yaptığı hamle onu ölümle burun buruna getiririyor. Yaşananların ardından Savaşçı 20. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Savaşçı son bölüm özeti...

Savaşçı 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 19. bölüm izle! Savaşçı son bölümde aksiyon zirveye tırmandı…

Nefesleri kesen son bölümünün ardından dizinin takipçileri Savaşçı 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı araştırıyor. 19. bölümde  Kılıç Timi, Kağan'ı kurtarmak için harekete geçerken, Doktor kıyıya çıkmayı başarır ve kaçmaya çalışır. Fox TV’nin sevilen dizisinin her yeni bölümü  aksiyon dolu sahneleri ile dikkat çekiyor. İzleyemeyenler için 19. son bölüm özetinin haberimizde bulabilirsiniz. Peki yayıncı kuruluş Savaşçı yeni bölüm fragmanını yayınladı!

SON BÖLÜM ÖZETİ

Savaşçı yeni bölümüyle Pazar 20.00’de FOX’ta! Yüzbaşı Kağan, Doktor'un barajı bombalamasına izin vermez ama yaptığı hamle onu ölümle burun buruna getirir. Kılıç Timi, Kağan'ı kurtarmak için harekete geçerken, Doktor kıyıya çıkmayı başarır ve kaçmaya çalışır. Ama Kılıç Timi'nin elinden kurtulmak sandığı kadar kolay olmaz. Aşağıdaki linkten Savaşçı son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 19. BÖLÜM İZLE!

Temo ise okul servisinden Eren'i kaçırmıştır. Oğlunun hayatından endişelenen Hatice fenalaşıp hastaneye kaldırılırken, operasyondan dönen Bayram'a bu haberi vermek herkes için çok zordur.

Alınan istihbaratla Kılıç Timi, Eren'i kurtarmak için operasyona çıkar. Fakat olayların seyri Temo'nun bile tahmin edemeyeceği kadar farklı gelişir. Her şeyi göze alan Albay Kopuz, Eren için elindeki son kozu kullanır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLADI


Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

SAVAŞÇI 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV'de.