Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 20. bölüm izle! Sınır namustur!
Savaşçı 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 20. bölüm izle! Sınır namustur!
Savaşçı'nın 21. bölüm fragmanı yayınlandı! sorusu sorulmaya başlandı bile. Star Tv'nin sevilen dizisi Savaşçı 21. bölümde neler olacak? Temo Albayı yakalayabilecek mi? Kopuz öldü mü? Savaşçı 20. bölüm izle! İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizde...
Magazin 13 Kasım 2017 - 08:07

Savaşçı’da nefesler tutuldu. Kırlangıç Paşa da Kopuz'un ortadan kaybolduğunu öğrenir ve bunun için gerekli hazırlığını yapıyor. Operasyon tüm hızıyla devam ediyor! Star Tv’nin sevilen dizisinde General Kutalmış'ın verdiği görev timde rahatsızlığa sebep olur. Savaşçı 21. bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 20. bölüm izle.

savasci21-1

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaşçı'da gerilim tırmanıyor, nefesler tutuluyor!

Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi Kopuz'un hayatıyla ilgili endişelenirken, General Kutalmış'ın verdiği görev timde rahatsızlığa sebep olur. Bu arada Kırlangıç Paşa da Kopuz'un ortadan kaybolduğunu öğrenir ve bunun için gerekli hazırlığını yapar.
Temo ise boş durmaz, Albay'ı bulmak için şeytani planlarını devreye sokar. Yakaladığı bir ayrıntıyla harekete geçen Temo, Albay'ı ele geçirmek üzere yola çıkar. Ama Albay'la karşı karşıya gelmek sandığı kadar kolay olmayacaktır…

savasci21-2

SAVAŞÇI 20. BÖLÜM İZLE

savasci21-3

İŞTE 21. BÖLÜM FRAGMANI

 

savasci21-4
Son güncelleme: 08:31 - 16.11.2017