Savaşçı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı son bölüm izle

Savaşçı dizisi 20. son bölümünde aksiyon dolu sahneleri ile izleyicinin beğenisini topladı. Yaşanan heyecanlı dakikaların ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Son bölümde Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi Kopuz’un hayatıyla ilgili endişeleniyor. Gelişmelerin ardından yeni bölümde neler olacak? Savaşçı 21. bölüm fragmanı yayınlandı.

Savaşçı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı son bölüm izle

Nefes kesen son bölümün ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanı Google üzerinden araştırılıyor. İzleyiciler Savaşçı 20. son bölümde Temo’nun planı işe yaradı mı merak ediyor. Son bölümde Kırlangıç Paşa da Kopuz'un ortadan kaybolduğunu öğrenir ve bunun için gerekli hazırlığını yapar. Heyecanlı olayların ardından merak edilen Savaşçı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Savaşçı son bölümde gerilim tırmanıyor, nefesler tutuluyor!

Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timi Kopuz'un hayatıyla ilgili endişelenirken, General Kutalmış'ın verdiği görev timde rahatsızlığa sebep olur. Bu arada Kırlangıç Paşa da Kopuz'un ortadan kaybolduğunu öğrenir ve bunun için gerekli hazırlığını yapar.

SAVAŞÇI 20. BÖLÜM İZLE!

Temo ise boş durmaz, Albay'ı bulmak için şeytani planlarını devreye sokar. Yakaladığı bir ayrıntıyla harekete geçen Temo, Albay'ı ele geçirmek üzere yola çıkar. Ama Albay'la karşı karşıya gelmek sandığı kadar kolay olmayacaktır…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLADI MI?


Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi… Savaşçı 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil.

SAVAŞÇI 21. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.

Loading...