Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 27. son bölüm izle!
Savaşçı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 27. son bölüm izle!
Savaşçı yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından son bölüm biter bitmez Google üzerinden araştırılıyor. Yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenen Savaşçı dizisi 27. bölümünde aksiyon dolu sahneleri ile izleyicinin beğenisini topladı. Son bölümde Temo’yu ele geçirmek için büyük bir fırsat yakalayan Kopuz Albay Kılıç Timi’ni harekete geçiriyor. Savaşçı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...
Magazin 14 Ocak 2018 - 23:00

Pazar gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen dizi Savaşçı son bölümde yaşanan Temo’nun şeytani planlarınının ardından yeni bölümde nele olacak merak ediliyor. Bu sorunun yanıtını Savaşçı yeni bölüm fragmanında arayanlar 28. bölüm tanıtımı ne zaman gelecek bekliyorlar. 27. bölümde Çiğdem Teğmen, Kılıç Timi'yle birlikte çıktığı sınır ötesi operasyonda vurulmuş ve ağır yaralıdır. İşte son bölüm özeti ve Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı…

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Çiğdem Teğmen, Kılıç Timi'yle birlikte çıktığı sınır ötesi operasyonda vurulmuş ve ağır yaralıdır. Haberi alan Albay Kopuz ve General Kutalmış karargahın bütün olanaklarını seferber ederken Yüzbaşı Kağan bunun intikamını almaya kararlıdır.

SAVAŞÇI 27. BÖLÜM İZLE!

Bu arada Kırlangıç Paşa'nın Pia'yla ilgili şüphelerinde diretmesi Albay'la aralarında gerilime sebep olur. Ancak Pia'nın beklenmedik hamlesi Kırlangıç Paşa'nın kuşkularını daha da güçlendirir.

Diğer tarafta ise Temo'yu ele geçirmek için büyük bir fırsat yakalayan Kopuz Albay Kılıç Timi'ni harekete geçirirken, Temo şeytani planlarına bir yenisini daha ekler.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi… Savaşçı 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil.

SAVAŞÇI 28. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.

Son güncelleme: 09:10 - 19.03.2018