Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 30. bölüm fragmanı yayında… Savaşçı 29. son bölüm izle!
Savaşçı 30. bölüm fragmanı yayında… Savaşçı 29. son bölüm izle!
Kılıç Timi'nin destansı hikayesini anlatan Savaşçı 29. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Pia'nın Albay Kopuz'u öldürmek için yaptığı hamle heyecanı doruk noktasına taşırken, izleyiciler Savaşçı 30. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Savaşçı son bölüm özeti...
Magazin 28 Ocak 2018 - 22:58

Son bölümde yaşananların ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyor. Pazar gecelerinin vazgeçilmezi Savaşçı son bölümde Yüzbaşı Kağan'a gelen acil operasyon emriyle harekete geçen Kılıç Timi'nin görevi, bölücü örgütün yönetici kadrosundaki bir teröristi Kuzey Suriye'de ele geçirip, Ankara'ya getiriyor. Aksiyon dolu sahnelerinin ardından yaşanacak gelişmeleri öğrenmek isteyen dizini takipçileri Savaşçı yeni bölüm fragmanını araştırıyor.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


SAVAŞÇI 30. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV'de.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Kağan Aslı'yla baş başa kahvaltı yapmayı planlarlar ama onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Kağan isyan ederken Aslı durumu idare etmeye çalışır. Serdar ise Kağan'a Yıldız'ı sevdiğini söylemek için cesaretini toplar ama gelişen beklenmedik olay işini daha da zorlaştıracaktır.  Aşağıdaki linkten Savaşçı son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 29. BÖLÜM İZLE!

Yüzbaşı Kağan'a gelen acil operasyon emriyle harekete geçen Kılıç Timi'nin görevi, bölücü örgütün yönetici kadrosundaki bir teröristi Kuzey Suriye'de ele geçirip, Ankara'ya getirmektir. Örgüt ve dış bağlantılarıyla ilgili çok önemli bilgilere sahip olduğu bilinen bu teröristin konuşması Albay Kopuz ve General Kutalmış için çok önemlidir. Binlerce masum Mehmetçik'in şehit olmasından sorumlu olan bu teröristi Ankara'ya kadar götürmek Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar için hiç kolay olmayacaktır.

Diğer tarafta Temo ise yatırıldığı hastaneden kaçmak için fırsat kollarken, Pia'nın Albay Kopuz'u öldürmek için yeni bir hamlesi vardır.

Son güncelleme: 13:27 - 26.02.2019