Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 32. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Savaşçı 31. son bölüm izle! Çık oradan Galip çık!
Savaşçı 32. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Savaşçı 31. son bölüm izle! Çık oradan Galip çık!
Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yeni fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Galip zor anlar yaşıyor. Teröristlerin arasına sızan Galip düşman içine sızıyor. Galip'i nasıl bir gelecek bekliyor? İşte tüm bu soruların yanıtı Savaşçı'nın yeni bölümünde veriliyor. Savaşçı 31. son bölüm izleme linki! İşte ayrıntılar...
Magazin 16 Şubat 2018 - 08:57

Savaşçı 32. bölüm yeni fragmanı yayında! Terörist grubun içine sıcan Galip neler yapacak? Oradan sağ çıkabilecek mi? Askerlerimize destek olmak isteyen köylü kadınlar izleyen herkesin yüreğine dokunacak. İşte Savaşçı 31. son bölüm izleme linki ve son fragman haberimizde…

savasci32-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaşçı 31. Bölümde sular durulmuyor! Kuzgun’un ortaya çıkışı ve ekiplerini toplaması çok zaman almadı ve Kılıç Timi ilk görevinde Kuzgun ile tanıştı! Savaşçı 31. Bölümü hemen izle!

savasci32-4

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Savaşçı’nın 32. ve yeni bölümünde Galip düşmanın arasına sızıyor. Tim Galip’i oradan çıkarabilecek mi? Galip istediğini alabilecek mi? Bordo Bereliler’e köy kadınlarından büyük destek geliyor. Son fragmanda Galip’İn Sen de kimsin? sorusuna verdiği Ölüm’ yanıtı da yeni fragmanın en çok dikkat çeken detaylarından biri oluyor.

savasci32-5

Savaşçı 31. Bölümde sular durulmuyor! Kuzgun’un ortaya çıkışı ve ekiplerini toplaması çok zaman almadı ve Kılıç Timi ilk görevinde Kuzgun ile tanıştı!

SAVAŞÇI 31. SON BÖLÜM İZLE

ASLI VE KAAN’IN AŞK DOLU SOHBETİ (ÖZEL VİDEO)

SAVAŞÇI 32. BÖLÜM YENİ FRAGMANI