Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 31. son bölüm izle!
Savaşçı 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 31. son bölüm izle!
Savaşçı dizisi son bölümü ile yine izleyicileri aksiyon dolu sahnelerle heyecanlandırdı. 31. bölümün ardından dizinin takipçileri Savaşçı yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Son bölümde Kılıç Timi ise Kuzey Irak’ta bir üs bölgesini ve Türkmen köyünü ziyarete gidecek olan Kutalmış Paşa’ya refakat etmek üzere göreve çıkıyor. Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...
Magazin 11 Şubat 2018 - 22:43

Pazar gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen dizi Savaşçı son bölümde yaşanan kahvenin içinde zehir olayının ardından yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Bu sorunun yanıtını Savaşçı yeni bölüm fragmanında arayanlar 32. bölüm tanıtımı ne zaman gelecek bekliyorlar. 31. bölümde Her şeye rağmen General'i öldürmeye kararlı olan Kuzgun'un önce Kılıç Timi'ni bertaraf etmesi gerekecektir. İşte Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu yanıtı ve son bölüm izleme linki…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SAVAŞÇI 32. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Albay Kopuz, Kuzgun'un kim olduğunu ve amacını araştırmaya başlar. Bu arada gelen test sonucuyla kahvenin içinde zehir olduğunu öğrenir ve Pia meselesiyle ilgili harekete geçer.

SAVAŞÇI 29. BÖLÜM İZLE!

Kılıç Timi ise Kuzey Irak'ta bir üs bölgesini ve Türkmen köyünü ziyarete gidecek olan Kutalmış Paşa'ya refakat etmek üzere göreve çıkar. Türk Özel Kuvvetleri'ne mensup bir General'in bölgeye geldiğini öğrenen Kuzgun fırsatı kaçırmaz. Fakat Çiğdem Teğmen'in bir ayrıntıyı farketmesiyle gerekli güvenlik önlemini alan Kılıç Timi, Kuzgun ve adamlarıyla büyük bir çatışmaya girer. Her şeye rağmen General'i öldürmeye kararlı olan Kuzgun'un önce Kılıç Timi'ni bertaraf etmesi gerekecektir.

Son güncelleme: 08:20 - 21.03.2018