Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 33. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 32. son bölüm izle!
Savaşçı 33. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 32. son bölüm izle!
Fox TV'nin sevilen dizilerinden Savaşçı 33. bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda yola döşenen dikenli tel Albay Halil İbrahim Kopuz'un kaza yapmasına neden oluyor! Albay kurtulacak mı? sorusu yeni bölümde yanıt bulacak. Savaşçı 32. son bölüm izleme linki haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 22 Şubat 2018 - 09:53

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli ve Fırat Albayram’ın paylaştığı dizi Savaşçı 33. bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmana kaza yapan Albay Halil İbrahim Kopuz damga vuruyor. İşte Savaşçı 32. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar…

savasci33-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU 32. BÖLÜM ÖZETİ

Kılıç Timi'nin destansı hikayesini anlatan Savaşçı'da gerilim tırmanıyor!

Kuzgun'un ateşiyle Kutalmış General ve ona siper olan Emre yere düşmüşlerdir. Yüzbaşı Kağan, vuruldular diye endişelenirken, Kuzgun planının ikinci kısmını devreye sokar. Kalabalık terörist grubu köyü kuşatır ve Kılıç Timi, Türkmenler'le birlikte teröristlere karşı koymaya çalışır. Ama Galip'le iletişimin kesilmesi, timde paniğe sebep olur.

savasci33-2

Roza tarafından kaçırılan Pia ise Kuzgun'la karşı karşıya geldiklerinde hayatının en büyük şokunu yaşar. Kuzgun'un beklenmedik hamlesiyle olaylar arasındaki bağlantıyı çözen Albay Kopuz için Pia meselesi daha da karmaşık hale gelecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni fragmanda yola döşenen dikenli tel Albay Halil İbrahim Kopuz’un kaza yapmasına neden oluyor. Fragmanın başındaki Koyunun olduğu  yerde Kurt olur’ cümlesi ile başlayan sekans izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor.

SAVAŞÇI 32. SON BÖLÜM İZLE

SAVAŞÇI 33. YENİ BÖLÜM FRAGMANI