Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 34. son bölüm izle!
Savaşçı 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 34. son bölüm izle!
Savaşçı yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından son bölüm biter bitmez Google üzerinden araştırılıyor. 34. bölümün ardından dizinin takipçileri Savaşçı yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Diziye Öykü Çelik'in katılması ile heyecan arttı. Savaşçı 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...
Magazin 4 Mart 2018 - 23:13

Son bölümde yaşananların ardından Savaşçı 35. yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyor. İzleyicler Savaşçı son bölümü ile ekran karşısına kilitlendi. 34. bölümde Cortes, Türkiye'nin başını ağrıtmak için Kuzgun'a yeni bir görev verir. Peki Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Savaşçı son bölüm özeti ve izleme linki…

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Albay Kopuz, Kuzgun'un suikast planıyla ile ölümle burun buruna gelmiştir. Kuzgun planı kusursuz işlediği için memnundur. Fakat gelişen beklenmedik durum Kuzgun, Pia ve Roza'yı şaşkına çevirir.

Kılıç Timi ve Türkmenler, Aybala, Çiğdem ve Kürşat yangından sağ çıkabilecekler mi diye endişeyle beklerken, Yüzbaşı Kağan yaptığı hamleyle onları alevlerin içinden kurtarmaya çalışır.

SAVAŞÇI 34. BÖLÜM İZLE!

Bu arada Cortes, Türkiye'nin başını ağrıtmak için Kuzgun'a yeni bir görev verir. Kuzgun ve adamları yeni eylem için hazırlıklarını yaparken, karargaha sürpriz bir şekilde gelen ihbar Kılıç Timi'ni harekete geçirir. Bu göreve sivil gidecek olan Kılıç Timi, ülkenin her karış toprağını sonuna kadar savunmaya hazırdır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

SAVAŞÇI 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV'de.

Son güncelleme: 08:52 - 19.03.2018