Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 37. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 36. son bölüm izle!
Savaşçı 37. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 36. son bölüm izle!
Fox TV'nin en sevilen dizilerinden Savaşçı 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Kopuz Albay her şeyin sorumlusu olarak görülüyor ve suçlanıyor. Savaşçı 36. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 22 Mart 2018 - 12:02

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu gibi önemli isimlerin paylaştığı dizinin yeni fragmanında tüm suçlamalar Kopuz Albay’a yöneltiliyor… İşte Savaşçı 37. yeni bölüm fragmanı ve 36. son bölüm izleme linki…

savasci37-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kılıç Timi yine zorlu bir operasyona çıkıyor!

Kutalmış Paşa'nın verdiği özel göreve hazırlanan Yüzbaşı Kağan ve Haydar, öncelikle Kuzgun'un yapacağı eylemi bertaraf edecek ve bu onları asıl hedefe götürecektir.

Diğer taraftan Kuzgun'un büyük bir katliam peşinde olduğu ve bunu Türkiye yapmış gibi göstereceği yönündeki istihbarat Kılıç Timi'ni harekete geçirir. General Kutalmış ve Albay Kopuz'un yaptıkları plan doğrultusunda Kılıç Timi, Kuzgun ve adamlarını adım adım izler ve ne tür bir hazırlık içinde olduklarını çözer. Çok acımasız ve toplu bir katliam peşinde olan Kuzgun'u durdurmak için zamana karşı yarışan Kılıç Timi, öncelikle sivilleri kurtarmak için kendi canlarını hiçe sayarlar.

Albay Kopuz komutasındaki Kılıç Timi ölüme bu kadar yaklaşmışken Ankara'ya gelen haber, herkesin yüreğine ateş düşürür.

SAVAŞÇI 37. BÖLÜM FRAGMANI

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

savasci37-2