Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 38. yeni bölüm fragmanı izle! Savaşçı 37. son bölüm izle!
Savaşçı 38. yeni bölüm fragmanı izle! Savaşçı 37. son bölüm izle!
Savaşçı 38. yeni bölüm fragmanı geldi. Hareketli sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanında gece gündüz demeden operasyon yapan askerimizin zorlu şartlardaki görüntüleri var. 'Siz hepiniz biz Türk' cümlesi de izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Savaşçı 37. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 29 Mart 2018 - 10:42

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Savaşçı 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmandaki ‘Siz hepiniz biz Türk’ cümlesi tüyleri diken diken etti. İİşte Savaşçı 37. son bölüm izleme linki ve diziye dair yeni gelişmeler…

savasci38

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Evlatlarının şehit haberini vererek, hayatının en zor görevini yerine getiren Kopuz Albay şimdi daha büyük bir sınavla karşı karşıyadır. Kılıç Timi'nin öfkesi dinecek gibi değildir ve Albay, Serdar'ın beklenmeyen tepkisi karşısında soğukkanlılığını korumaya çalışır. Yüzbaşı Kağan, Yüzbaşı Haydar ve Astsubay Bayram'ın şehit oluşunu kabullenemeyen Serdar geri dönülmez bir yola girmek üzeredir. Selver ve Yıldız onu durdurmaya çalışsa da Serdar aklına koyduğunu yapacaktır.

savasci38-2

Bu arada Kuzgun ve Cortes bir yandan şehit haberlerinin keyfini çıkarırken diğer yandan da provokasyon çalışmalarına hız verirler. Fakat işler sandıkları kadar kolay ilerlemez. Çünkü Albay Kopuz ve General'in yaptığı büyük plan çoktan devreye girmiştir. Hiç beklemedikleri bir hamleyle karşı karşıya kalan Kuzgun ve Cortes için şimdi sonun başlangıcıdır artık.

savasci38-3

SAVAŞÇI 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE