Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 39. bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 38. son bölüm izle!
Savaşçı 39. bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 38. son bölüm izle!
Kılıç Timi'nin destansı hikayesini anlatan Savaşçı 38. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Yüzbaşı Kağan, Yüzbaşı Haydar ve Astsubay Bayram'ın düştüğü tuzaktan kurtulma mücadelesi heyecanı doruk noktasına taşırken, izleyiciler Savaşçı 39. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Savaşçı son bölüm özeti...
Magazin 1 Nisan 2018 - 23:11

Son bölümde yaşananların ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyor. İzleyiciler Savaşçı son bölümü ile ekran karşısına kilitlendi. Roza'nın beklenmedik hamlesinin sonucunu merak edenler yeni bölüm fragmanında cevabı arıyor. Peki heyecanlı olayların ardından merak edilen Savaşçı 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi… Savaşçı 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Her bölümü ile izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen 

SAVAŞÇI 39. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Yüzbaşı Kağan, Yüzbaşı Haydar ve Astsubay Bayram, tam anlamıyla bir ölüm tuzağına çekilmişlerdir. Haberi alan Kılıç Timi büyük bir şok yaşasa da, onları cehennemden çekip almak için hemen harekete geçerler. Fakat ağır saldırı altında kalan silah arkadaşlarının akibeti meçhuldür. General Kutalmış ve Albay Kopuz yapılan bu saldırı karşısında asla taviz vermeyecek ve neye mal olursa olsun bedeli ödetilecektir.

 

Bu arada ulaşılan bilgiler doğrultusunda, Kuzgun'un yeni bir terör kampı kurmak için çalıştığı ortaya çıkar. General ve Albay, teröristleri durdurmak için planlarını devreye sokar.

Diğer taraftan Kuzgun, Kopuz Albay'la ilgili son kozunu oynamak için hazırlıklara başlar. Ancak Roza'nın beklenmedik hamlesi olayların boyutunu başka bir noktaya getirecektir.

Son güncelleme: 08:41 - 06.04.2018