Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Savaşçı 38. son bölüm izle!
Savaşçı 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Savaşçı 38. son bölüm izle!
Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Kopuz Albay'ın kollarında ölen kadın yeni fragmana damga vuran konu oluyor. İşte Savaşçı 38. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair bilgiler...
Magazin 6 Nisan 2018 - 09:04

Savaşçı 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni bölüm fragmanında Kopuz Albay ve cenazesi ön plana çıkıyor. Tim’İn kaybı ve üzüntüsü de izleyenleri üzüyor. İşte Savaşçı 38. son bölüm izleme linki ve diziye dair yeni gelişmeler…

savasci39

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kılıç Timi zamana karşı yarışmak zorunda!

Yüzbaşı Kağan, Yüzbaşı Haydar ve Astsubay Bayram, tam anlamıyla bir ölüm tuzağına çekilmişlerdir. Haberi alan Kılıç Timi büyük bir şok yaşasa da, onları cehennemden çekip almak için hemen harekete geçerler. Fakat ağır saldırı altında kalan silah arkadaşlarının akibeti meçhuldür. General Kutalmış ve Albay Kopuz yapılan bu saldırı karşısında asla taviz vermeyecek ve neye mal olursa olsun bedeli ödetilecektir.

savasci39-1

Bu arada ulaşılan bilgiler doğrultusunda, Kuzgun'un yeni bir terör kampı kurmak için çalıştığı ortaya çıkar. General ve Albay, teröristleri durdurmak için planlarını devreye sokar.

Diğer taraftan Kuzgun, Kopuz Albay'la ilgili son kozunu oynamak için hazırlıklara başlar. Ancak Roza'nın beklenmedik hamlesi olayların boyutunu başka bir noktaya getirecektir.


savasci39-2

SAVAŞÇI 39. YENİ BÖMLÜM FRAGMANI

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE