Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 39. son bölüm izle!
Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 39. son bölüm izle!
Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda operasyon tüm detaylarıyla gözler önüne seriliyor. Fragman sonunda vurulan asker büyük bir heyecan yaratıyor. İşte Savaşçı 39. son bölüm izleme linki ve diziya dair yeni gelişmeler...
Magazin 12 Nisan 2018 - 08:19

Savaşçı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde bordo bereliler yine operasyona çıkıyor. Vurulan askein ise akıbeti büyük merak konusu oluyor. İşte Savaşçı 39. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar…

savasci40

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kılıç Timi ve Albay Kopuz için zor anlar!

Selçuk'un canı pahasına Türk bayrağını tepeden indirmeyen Kılıç Timi, onun için son görevini yerine getirmiştir. Yüzbaşı Kağan, yaptığı planla Çeto ve Seyfi'ye cehennemi yaşatmak için harekete geçer. Ama bu arada Kılıç Timi'ne gelen haber tam bir sürpriz olacaktır.

Albay Kopuz ise ölümle yaşam arasında ince bir çizgidedir şimdi. Pia Kuzgun'un amacını anlamıştır ancak her şey için çok geçtir artık. Sevdiği adama ölümü getirmiştir.

Gelen istihbaratlar doğrultusunda, Kuzgun'un bir sonraki hamlesini tahmin eden Yüzbaşı Kağan hazırlığını yapar. Fakat büyük risk taşıyan bu operasyon için düğmeye basılırken, aynı anda karargahta gelişen beklenmedik durum, olayları daha da karmaşık hale getirecektir.

savasci40-1


savasci40-2


SAVAŞÇI 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

SAVAŞÇI 39. SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 09:10 - 12.04.2018