Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 41. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 40. son bölüm izle!
Savaşçı 41. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 40. son bölüm izle!
Savaşçı dizisi 40. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde yaşanan heyecanlı dakikaların ardından Çiğdem ve Yeter'in durumunu merak eden izleyiciler Savaşçı yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Son bölümde Seyfi’nin karargahta olması gerilime sebep oluyor.
Magazin 15 Nisan 2018 - 23:11

Savaşçı son bölümde Roza ve Çeto, köylerden silah zoruyla topladıkları adamlarla Kuzgun'un yanına ulaşmaya çalışırken, attıkları pusuyla izlerini kaybettirebildi mi? Savaşçı dizisi takipçileri son bölümün ardından 10. yeni bölüm fragmanını Google üzerinden araştırıyor. Peki yayıncı kuruluş Savaşçı yeni bölüm fragmanını paylaştı mı? İşte son bölümden detaylar…

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SAVAŞÇI 41. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çiğdem ve Yeter deşifre olma riskiyle karşı karşıya kalmışlardır. Kılıç Timi silah arkadaşlarını kurtarmak için Kağan'dan emir beklerken, Çiğdem'in şaşırtan hamlesi olayın seyrini değiştirir.  Aşağıdaki linkten Savaşçı son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 40. BÖLÜM İZLE!

Diğer tarafta ise Seyfi'nin karargahta olması gerilime sebep olur. Selçuk ve Doğan onu durdurmaya çalışırken, Albay'ın müdahelesi kafaları karıştırır.

Roza ve Çeto, köylerden silah zoruyla topladıkları adamlarla Kuzgun'un yanına ulaşmaya çalışırken, attıkları pusuyla izlerini kaybettirmeye çalışırlar. Ancak peşlerinde olan Kılıç Timi'nin vazgeçmeye niyeti yoktur ve Albay Kopuz'un da sahaya çıkmasıyla hedefe adım adım yaklaşırlar.

Son güncelleme: 13:20 - 26.02.2019