Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 42. yeni bölüm fragmanı yayında Savaşçı 41. son bölüm izle!
Savaşçı 42. yeni bölüm fragmanı yayında Savaşçı 41. son bölüm izle!
Savaşçı dizisi 41. son bölümünde yaşanan aksiyon dolu sahneler ile izleyiciyi heyecanlandırdı. Yeni bölümde neler olacağını merak edenler Savaşçı 42. bölüm fragmanını araştırıyor. Son bölümde Yüzbaşı Haydar şehit mi oldu endişesi yaşayan Kılıç Timi, atılan havan mermileriyle ateş çemberinin içinde kalıyor. Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Magazin 22 Nisan 2018 - 23:59

Savaşçı dizisi takipçileri son bölümün ardından 42. yeni bölüm fragmanını Google üzerinden araştırıyor. Savaşçı son bölümde Seyfi'nin açığa çıkması an meselesidir. Seyfi'nin muhbirlik yaptığından şüphelenen Kuzgun, Albay'ın aldığı önlemle kuşkularında tereddüt etse de Seyfi'nin cezasını keser. Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 41. son bölüm özeti…

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi… Savaşçı 42. bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Her bölümü ile izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 42. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV'de.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Yüzbaşı Haydar şehit mi oldu endişesi yaşayan Kılıç Timi, atılan havan mermileriyle ateş çemberinin içinde kalır. Bayram Yörük Haydar'ı hayata döndürmeye çalışırken, Albay Kopuz ve diğer askerler teröristleri bertaraf etmek zorundadır.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SAVAŞÇI 41. BÖLÜM İZLE!

Diğer tarafta ise Seyfi'nin açığa çıkması an meselesidir. Seyfi'nin muhbirlik yaptığından şüphelenen Kuzgun, Albay'ın aldığı önlemle kuşkularında tereddüt etse de Seyfi'nin cezasını keser. Ancak kaçış yolunda gelişen beklenmedik durum, Kuzgun ve adamlarını karşı karşıya getirir. Roza ve Çeto'nun ihanetine uğrayan Kuzgun son kozunu oynamak için harekete geçerken, Albay Kopuz'un da Kuzgun'u ortadan kaldırmadan karargaha dönmeye niyeti yoktur.

Son güncelleme: 11:12 - 26.04.2018