Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 41. son bölüm izle
Savaşçı 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 41. son bölüm izle
Savaşçı 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Fox TV'nin sevilen dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Yeni fragmanda Bozok Yüzbaşı'nın kanın yerde bırakmamaya karar veren timin yaşadıklarını izleyeceğiz. İşte Savaşçı 41. son bölüm izleme linki ve gelişmeler...
Magazin 26 Nisan 2018 - 11:31

Fox Tv’nin başarılı dizilerinden Savaşçı 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda yine nefes kesen aksiyon dolu sahneler yer alıyor. Bozok Yüzbaşı’yı unutmayan timin neler yapacağı merak konusu oluyor. Savaşçı 41. son bölüm izleme linki de haberimizde…

savasci-42-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaşçı'da gerilim tırmanıyor!

Yüzbaşı Haydar şehit mi oldu endişesi yaşayan Kılıç Timi, atılan havan mermileriyle ateş çemberinin içinde kalır. Bayram Yörük Haydar'ı hayata döndürmeye çalışırken, Albay Kopuz ve diğer askerler teröristleri bertaraf etmek zorundadır.


Diğer tarafta ise Seyfi'nin açığa çıkması an meselesidir. Seyfi'nin muhbirlik yaptığından şüphelenen Kuzgun, Albay'ın aldığı önlemle kuşkularında tereddüt etse de Seyfi'nin cezasını keser. Ancak kaçış yolunda gelişen beklenmedik durum, Kuzgun ve adamlarını karşı karşıya getirir. Roza ve Çeto'nun ihanetine uğrayan Kuzgun son kozunu oynamak için harekete geçerken, Albay Kopuz'un da Kuzgun'u ortadan kaldırmadan karargaha dönmeye niyeti yoktur.

savasci-42-1

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SAVAÇI SON BÖLÜM İZLE