Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanı yayında Savaşçı 42. son bölüm izle!
Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanı yayında Savaşçı 42. son bölüm izle!
Aksiyon dolu sahneleri ile nefes kesen Savaşçı dizisi son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Savaşçı 42. son bölümde Kılıç Timi, karargahtaki eğlence sırasında, kırsaldan gelen saldırı haberiyle harekete geçiyor. Peki Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...
Magazin 29 Nisan 2018 - 23:05

Nefes kesen son bölümün ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanını izleyiciler sabırsızlıkla bekliyor. İzleyiciler teröristlerin buluşacağı noktaya ulaşan Kılıç Timi büyük tehlikeyi nasıl atlatacağını Savaşçı yeni bölüm fragmanında arıyor. 42. son bölümde Albay Kopuz saldırıyı yapanın Çeto ve Roza olduğunu ve doktorları rehin aldıklarını öğreniyor. Peki Savaşçı 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar…

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…  Her bölümü ile izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI 43. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

 

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kılıç Timi, karargahtaki eğlence sırasında, kırsaldan gelen saldırı haberiyle harekete geçer. Albay Kopuz saldırıyı yapanın Çeto ve Roza olduğunu ve doktorları rehin aldıklarını öğrenir.

SAVAŞÇI 42. BÖLÜM İZLE!

Kılıç Timi, Çeto ve Roza'nın izini sürerken aldıkları istihbaratla, asıl hedefin çok daha büyük olduğu ortaya çıkar ve farklı örgüte mensup çok tehlikeli iki teröristin izine ulaşırlar. Bu iki teröristle ilgili ortaya çıkan gerçekler ve bir araya gelecekleri bilgisi Albay Kopuz'u ve General Kutalmış'ı endişelendirir.

Ancak hiç beklenmeyen bir gelişme daha olur ve bu teröristlerle ilgili karargaha yabancı devletlerden ortak operasyon talebi gelir. Kuşku uyandırıcı bu taleple ilgili Albay Kopuz gerekli önlemleri alırken, teröristlerin buluşacağı noktaya ulaşan Kılıç Timi büyük tehlike altındadır…

Son güncelleme: 07:52 - 04.05.2018