Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 57. yeni bölüm 2. fragman: Kılıç Timi ateş çemberinde! (Savaşçı 57. bölüm fragmanı izle)
Savaşçı 57. bölümden 2 yeni fragman yayınladı. Yayınlanan 2. fragmanda; Kılıç Timi operasyon bölgesinden geri dönerken Karon'un adamları tarafından kuşatılıyor. Hazar'ın Kaan Bozok'a söyledikleri merak edilirken Sergey ve Yörük Haydar'ın bire bir mücadelesi gerilimi artırıyor. Çiğdem Teğmenin son andaki hamlesi ile işlerin seyri değişiyor. İşte Savaşçı 57. bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Aralık 2018 - 21:31

SAVAŞÇI 57. BÖLÜM FRAGMANI

 

SAVAŞÇI 56. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kılıç Timi Türkmen köyündeki teröristleri temizlemeyi başarır. Köydekiler sevinçle onları karşılar. Kaan Bozok, köylülere her zaman yanında olacaklarını ve “Kerkük Türktür Türk kalacak” der. Teröristlerin başındaki adamı köylülerin gözü önünde öldürerek, “Kerkük Türktür Türk kalacak” sözünü yeniler. Tüm Kılıç Timi de aynı sözü tek tek söyler.

NORA SEYFİ’Yİ VURUYOR

Bu sırada Seyfi koşarak onlara doğru gelir. Ben de buradayım dediği anda vurulur. Onu vuran Karon’un kızı Nora’dır. Kılıç Timi durumu anlamaya çalışırken, Nora bu kez silahın namlusunu Çiğdem Teğmen’e yöneltir. Bu sırada okuldan çıkan bir küçük kızı görürler. Kaan Çiğdem’e kızı kurtarması emrini verir. Çiğdem hemen harekete geçer. Bu sırada Nora’nın silahı ateşlenir ama Çiğdem’i vuramaz.

KILIÇ TİMİ NORA’NIN İŞİNİ BİTİRİYOR

Yörük Haydar, Seyfi’nin yanına giderek dayanmasını söyler. Bayram’ı çağırır ve birşeyler yapmasını ister ama iş işten geçmiştir. Seyfi ölmüştür. Bu sırada Nora’yı karon’un adamları araca bindirerek kaçırırlar. Kaan Selçuk’a arabayı durdurmalarını söyler. Araç uzaklaşırken Nora Karon’a Sefi’yi vurduğunu Kılıç Timi’ni dağıttığını anlatırken, Selçuk araca ateş açar. Aracın durması ile Kaan Bozok ve diğerleri peşlerine düşerler. Nora, araçtan atlar ve çatışmaya başlar. Karon ise neler olduğunu anlamaya çalışır. Nora keskin nişancı tüfeği ile Kılıç Timi’nin hareket etmesine fırsat vermez. Nora durumu Karon’a anlatırken Karon da ona oradan uzaklaşması için yalvarır. Karon bunu neden yaptığını sorar, Nora’da onu sevmesi için yaptığını söyler. Bu sırada Emre harekete geçtiği anda Nora silahını ateşler ve Emre’yi vurur. Ancak Emre kafasındaki kasktan vurulmuştur ancak durumu iyidir. Kaan Selçuk’a Nora’nın silahına ateş etmesini söyler. Selçuk Nora’nın silahını vurur. Nora yaralanır. Kaçmaya çalışırken Kılıç Timi onu vurur. Nora ölmüştür.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

SEYFİ ÖLÜMDEN DÖNÜYOR

Noranın telefonda vurulduğunu gören Karon Hazar’a vurulanın Nora olup olmadığına bakmasını ister. Kaan Bozok Nora’nın cep telefonundan Karon’a gerçeği açıklar. Nora’nın ölmesinin onun suçu olduğunu söyler. Bu sırada beklenmedik bir şey olur. İlyas Seyfi’nin yaşadığını fark eder. Çiğdem’e ve diğerlerine Seyfi’nin yaşadığını söyler ama kimse ona inanmaz. Ancak Seyfi hareket edince Bayram, Seyfi’nin kalbinin sağda olduğunu ve bu yüzden kurtulduğunu açıklar.

savasi

KOPUZ ALBAY SEYFİ’NİN KIZINA GERÇEĞİ ANLATIYOR

Karon kızının ölümünden sonra yeni bir plan yapar. Planı Türkmen köyünü yok etmektir. Bunu yapmak için teröristlere ve başındaki Mansur’a büyük miktarda para verir. Kopuz albay, Seyfi’nin kızı Esra’yı okuldan almadan önce Syfi’nin durumunu öğrenir. Esra okuldan çıktıktan sonra Kopuz Albayın yanına gelir. Esra’ya durumu nasıl açıklayacağını bilemez. Esra babasına birşey olduğunu anlar. Kopuz Albay babasının sadece yaralandığını durumunun iyi olduğunu söyler.

Kopuz Albay ve Esra Seyfi’nin yanına gider. Esra’yı babası ile hasret gidermesi için yalnız bırakıp dışarı çıktığında karagahtan haber gelir. Haberde Kılıç Timi’nin bulunduğu Türkmen köyünde büyük bir hareketlilik olduğu söylenir. Derhal karargaha gider.

Son güncelleme: 09:56 - 09.12.2018