Savaşçı 60. yeni bölüm fragmanı geldi! Savaşçı yeni bölüm ne zaman? Karon’un son oyunu!

Savaşçı fragmanı büyük merakla bekleniyordu ve yayınlandı, Savaşçı'nın yeni bölümü yaklaşıyor. Savaşçı uzun bir aradan sonra 60. yeni bölüm fragmanı ile yeniden ekranda. Savaşçı yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Yayınlanan yeni fragmanda;Kılıç Timi Karon'u ve oyununu bozmak için zorlu bir operasyona girişiyor. Kutalmış Paşa, Kopuz Albay'a en önemli emirlerinden birini daha veriyor. Karon ya Karabağ topraklarına gömülecek ya da Kılıç Timi geri dönmeyecektir... Peki Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak? İşte Savaşçı 60. bölüm fragmanı...

Savaşçı 60. yeni bölüm fragmanı geldi! Savaşçı yeni bölüm ne zaman? Karon’un son oyunu!


SAVAŞÇI 60. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Savaşçı dizisi yeni yıl tatiline erkenden girdi. Dizinin yeni bölümünün Ocak ayının 3. haftasında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayın tarihinden önceki hafta gelecek.

KOPUZ ALBAY KARON’UN YAKASINA YAPIŞIYOR

Bu sırada Galip, intikam için teröristlerin peşine düşmüştür. Teröristlerden birini vurur ancak vurduğu terörist ölmemiştir. Tam arkasından ateş edeceği sırada Eyüp teröristi vurur. Kopuz Albay karargaha geldiğinde Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinden hala haber alınamadığını öğrenir. Hücrede bulunan Karon’un yanına giderek yakasına yapışır ve bu işle bir alakası olup olmadığını sorar. Karon haberi olmadığını söyler ancak Kopuz Albay ikna olmamıştır.

Yeliz Akkaya kimdir? Yeliz Akkaya nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Yeliz Akkaya kimdir? Yeliz Akkaya nereli ve kaç yaşında?

KILIÇ TİMİ TERÖRİSTLERİN HAKKINDAN GELİYOR

Kılıç Timi tüm teröristlerin hakkından gelmiştir. Kalanlar da çareyi kaçmakta bulur. Kaçanlardan birini yakalayan Galip, şehit acısıyla onu arka arkaya yumruklar. Eyüp ona sonunda engel olur. Galip’in ardından bu kez bir yumruk da kendi atar.

Burç Kümbetlioğlu kimdir? Burç Kümbetlioğlu nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Burç Kümbetlioğlu kimdir? Burç Kümbetlioğlu nereli ve kaç yaşında?

SAVAŞÇI 59. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Türk Dünyası askerleri zor durumda canlarını dişlerine takıp çatışmaktadır. Bu sırada Kılıç Timi’ne ulaşmak için telsizden seslenirler ancak cevap alamazlar. Aynı anda Kılıç Timi de onlara ulaşmak için çabalamaktadır. Çatışmanın şiddeti her geçen dakika artmaktadır. Bu sırada vurulan ve uçurumun kenarına düşen Kağan Yüzbaşıyı İlyas kurtarmak için uğraşmaktadır. Kağan Yüzbaşı İlyas’tan elini bırakmasını ister ama İlyas’ın bunu yapmaya niyeti yoktur.

savasci-son-bolum

KILIÇ TİMİ VE TÜR DÜNYASI ASKERLERİ ZOR DURUMDA

Kağan Yüzbaşının annesi sıkıntılıdır. Oğlunun resmini eline alır. Bu sırada içeri gelen yeğeni neler olduğunu sorar. İçinde bir sıkıntı olduğunu söyler. Bu sırada Kopuz Albay’a gelen bir haber üzerine Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerleri ile iletişimin kesildiği bildirilir. Kopuz Albay Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinin eğitim faaliyetinde olduklarını iletişimin kesilmesinin mümkün olmadığını söyler. Ancak durumun ciddi olduğunu fakına varır ve karargaha geleceğini söyler.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Çatışma sırasında Türk Dünyası askerlerinden biri şehit olur. Galip şehit olan askerin yanında Bayram Astsubay’a onun intikamını alacağına dair yemin eder. Türk Dünyası askerleri için artık yolun sonu gelmiştir. Düşman tarafından köşeye sıkıştırıldıkları anda Kılıç Timi imdada yetişir. Tüm teröristleri etkisiz hale getirirler.