Savaşçı 61. yeni bölüm fragmanı geldi! Kopuz Albay’dan şaşırtan karar!

Savaşçı yeni bölüm (61. bölüm) fragmanı bugün FOX TV'de yayınlandı. Yeni fragmanda; Kopuz Albay’ın kardeşi Murat uzun yıllar sonra ortaya çıkıyor. Albay İbrahim Kopuz bu durumdan hoşnut değildir. Kılıç Timi yeni bir operasyona çıkarken Kopuz Albay’dan şaşırtan bir hamle geliyor. İşte Savaşçı yeni bölüm fragmanı...

SAVAŞÇI 60. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kılıç Timi’ni tuzağa düşürmeye çalışan Karon’un adamları başarılı olamaz. Lazar Karon’u arayarak haber verir. Tim tuzağı farkeder ve geri çekilir. Bu arada Bahtiyar yaralanmıştır. Bu arada Pilot Üsteğmen Funda Turaç için düzenlenen raporda bir daha uçmasının imkansız olduğu yönündedir. Funda gözyaşlarına boğulur.

LAZAR VE VELİD KILIÇ TİMİ’Nİ ARIYOR

Kılıç Timi köye gelir. Köyde hiç kimse yoktur. Fakat Mehmet Emin, Kağan yüzbaşıya köylülerin bulunduğu yeri gösterir. Velid’in adamları ise dışarlarda bir yerlerdedir. Köylüleri kurtarmak için bir plan yapılması gereklidir. Bu arada Velid’in adamları köylüleri ve Kılıç Timi’ni bulmak için köyün altını üstüne getirirler. Velid, Lazar’ı arayarak kimselerin olmadığını haber verince Lazar saklandıklarını söyler.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

savasci

KUTALMIŞ PAŞA’DAN TARİHİ EMİR

Kopuz Albay, Kılıç Timi’nde haber alamayınca Azeri Albay Cevher’i telefonla arar. Cevher Albay, Kılıç Timi’ni bulmak için bölgeye 5 tim çıkardığını anlatır ve bölgenin karışık olduğunu söyler. Kopuz Albay Kutalmış Paşa’nın yanına giderek durumu anlatır. Kutalmış Paşa, Karon’un işini bitirmeden hiç bir askerin karargaha dönmemesi emrini verir.