Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 64. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Kılıç Timi’ne büyük oyun!
Savaşçı 64. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Kılıç Timi’ne büyük oyun!
Savaşçı yeni bölüm (64. Bölüm) 2. fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. Heyecan dolu bir bölümden sonra gelen fragmanda; Elsa sialhlı mücadele ile başaedemedikleri Kılıç Timi'ni alt etmek için Melik'e başka bir yol bulmaları gerektiğini söylüyor. Kılıç Timi yeni bir operasyona ballıyor ancak bu kez yöntem çok farklıdır. Ancak içine çekildikleri oyunun farkında değildirler. Kopuz Albay ve Kağan Yüzbaşı hiç ummadıkları bir sonuçla karşı karşıya kalıyorlar. İşte Savaşçı 64. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 22 Şubat 2019 - 23:29

SAVAŞÇI 64. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

SAVAŞÇI 64. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANI

 

SAVAŞÇI 63. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kılıç Timi, operasyona başlıyor. Omuz omuza yaşanan sıcak çatışmada Selçuk Astsubay ile irtibat kesiliyor. Emre ve Galip Selçuk'u kurtarmak için harekete geçiyor. Ama Kaan Yüzbaşı'nın durumdan haberi yok ve İlyas'a Emre ile Galip'in nerede olduğunu sert bir dille soruyor. Selçuk ise Velid'in ölüm tehditiyle karşı karşıya. Ancak Kılıç Timi'nin Selçuk'u kurtarabilmek için önce ateş çemberinden çıkması gerekiyor

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

KOPUZ ALBAY DESTEK TİMİNİ YOLLUYOR

Kopuz Albay çatışmadaki Kılıç Timi'ne destek olmak için Bahtiyar Yüzbaşı önderliğinde Türk Birliği askerlerini bölgeye gönderiyor. Ayrıca Selçuk'un yerinin bulunması için Seyfi'yi görevlendiriyor. Seyfi Selçuk'un izini buluyor ama biraz zamana ihtiyacı olduğunu Kopuz Albay'a bildiriyor. Kopuz Albay ise zamanı olmadığını söylüyor.

TEHLİKE BÜYÜYOR

Elsa ve Melik'in yeni hamlesi Kılıç Timi için tehlikeyi büyütüyor. Bu arada Funda Üsteğmen Kılıç Timi'ne destek olmak istiyor. Bu amaçla Kopuz Albay'a planını anlatıyor. Ancak Kılıç Timi için tehlike oldukça büyük.