Kağan Bozok kaçırıldı! Savaşçı 65. yeni bölüm 2. fragmanında çok önemli gelişmeler…

Savaşçı fragmanı yayınlandı ve kritik anlar dolu sahneler izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Savaşçı yeni bölüm (65. bölüm) fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Yüzbaşı Kağan Bozok ve Yörük Haydar silahlı kişilerce kaçırılıyor. Kopuz Albay bu işin arkasında olanların peşine düşüyor. Kutalmış Paşa ise olayı haber alır almaz “Ya çocuklarım bu gece sağ salim dönecek ya da izin vereceksin ben de onlarla kara toprağın altına gireceğim” diyor ve ardından yere düşüp kendinden geçiyor.İşte Savaşçı 65. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı...

SAVAŞÇI 65. YENİ FRAGMANI

 

SAVAŞÇI 64. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Savaşçı fragmanı yayınlandı ve kritik anlar dolu sahneler izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Selçuk Astsubayın üzerindeki bomba patlamak üzeredir. Selçuk, Yörük Haydar’ın onu kurtarma çabalarına karşılık ondan dışarı çıkmasını istiyor. Ancak Haydar’ın geri çekilmek gibi bir niyeti yoktur. Bu sırada Yörük Haydar, Çiğdem Teğmene Kağan Yüzbaşıya haber vermesini söyler. Selçuk’un ısrarla dışarı çıkmasını istemesine rağmen Haydar, Selçuk’un onu ipten aldığı günü hatırlar ve ona “Sana bir can borcum var” der.

ELSA VE MELİK’İN HAİN KUMPASI

Bu arada Elsa, Kopuz Albay ve Kılıç Timi ile silahla başa çıkamayacaklarının farkındadır. Durumu Melik’e anlatır. Kılıç Timi ve Albay Kopuz’u tamamen devre dışı bırakmak için büyük bir kumpas hazırlıyorlar. Kopuz Albay ve Kılıç Timi oynanan bu oyundan habersiz tehlikelinin içine doğru çekiliyor.

BOMBA PATLIYOR

Kağan Yüzbaşı durumu öğrenir öğrenmez Timle beraber onların bulunduğu binaya doğru harekete geçer. Binayı buldukları sırada içerden korkunç bir patlama sesi gelir. Kağan Yüzbaşı ve Kılıç Timi koşarak binadan içeri girerler. Bina harap hale gelmiştir. Kağan Yüzbaşı Selçuk ve diğerlerine seslenir. Kılıç Timi insanüstü bir çabayla binanın her yerinde onları arar ancak umutlar tükenmeye başlamıştır.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

KOPUZ ALBAY ZOR DURUMDA

Patlama haberini alan Kopuz Albay çok zor durumda kalır. Selçuk’tan gelecek haberi endişe ile bekleyen Astsubay Başak, Kopuz Albay’a bir gelişme olup olmadığını sorar. Kopuz herhangi bir haber olmadığını söyler ama bir yandan da bunu nasıl gizleyeceğini düşünmektedir.