Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 67. yeni bölüm fragmanı geldi! Kopuz’dan büyük misilleme! (Savaşçı 66. son bölüm izle)
Savaşçı 67. yeni bölüm fragmanı geldi! Kopuz’dan büyük misilleme! (Savaşçı 66. son bölüm izle)
Savaşçı 66. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Kopuz Albay'ı kardeşi ile tehdit eden Amerikalı Levinson hiç beklemediği bir karşılık alır.Kopuz Albay'dan intikam almak isteyen Levinson yeni bir hamle yapar ancak Kopuz Albay da bu hamleye karşılık misilleme yapar. Elsa Kopuz Albay'ın karşısına çıkarken, Türk Birliği karargahına başında bir çuval ile getirilen ve diz çöktürülen kişinin kimliği merak ediliyor. Savaşçı dizisi 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı 66. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Mart 2019 - 22:52

SAVAŞÇI 67. YENİ FRAGMAN GELDİ


Savaşçı 66. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Savaşçı 66. son bölümde; Kopuz Albay ve Kılıç Timi’nden intikam almak isteyen Levinson Murat’ı koz olarak kullanıyor. Ancak Kopuz’un bu hamle karşısında tepkisi bambaşka olur. Melik ve Elsa Kopuz Albay’a yeni bir darbe vurmak için önemli bir karar alıyorlar. Elsa Kopuz Albay’ın kapısını çalıyor. Levinson KOpuz Albay ve Kılıç Timi’ni pusuya düşürdüğünü sanırken pusuya düşen kendisi oluyor. Peki Savaşçı 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 66. Bölüm özeti…

SAVAŞÇI 66. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kopuz Albay ve Kılıç Timi, Amerikalı Yarbay Levinson ve askerleri ile karşı karşıyadır. Yaşanan çatışmaların ardından Kopuz ve Kılıç Timi zor durumdadır. Mermileri bitmek üzeredir. Kopuz Albay yakın muharebeye hazırlanma emri verir.

FUNDA İMDADA YETİŞİYOR

Bu sırada, Lazar’ı Kopuz Albay’ın elinden almaya çalışan Levinson, Üsteğmen Funda Turaç’ın kullandığı helikopterden aşağıya bırakılan bir paketi görünce şoke olur. Kopuz Albay ve Tim için hayati öneme sahip olan pakette cephane ve Türk ordusunun üniformaları vardır.

KOPUZ’DAN LEVİNSON’A: TESLİM OLUN!

Bu sırada Velid Levinson’un yanına giderek “Neden saldırmıyoruz?” der. Ancak Levinson Velid’i şoke eden bir cevap verir. Kopuz, Kağan, Haydar, Bayram, Emre ve Galip ile birlikte Amerikalı askerlerin olduğu bölgeye doğru harekte eder. Levinson Kopuz ve Kılıç Timi’nin ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışır. Kopuz Albay Levinson’a silaharını bırakıp teslim olması emrini verir.

LEVİNSON ÇİLEDEN ÇIKIYOR

Levinson çileden çıkmıştır. Kopuz Albay’ın bu özgüvenli davranışı Levinson’u çileden çıkarır. Kopuz’a “seni öldüreceğim” karşılığını verir. Levinson askerlerine onu vurması talimatını verdiği sırada Türk Birliği askerleri ile birlikte Teğmen Çiğdem ve diğerleri de onları gözlemektedir.

SELÇUK AMERİKAN ASKERİNİ VURUYOR

Levinson’un yanına giden bir asker, Türk askerlerinin onlarla konuştuğunu söyleyerek eğer saldırırlarsa misli ile karşılık görecekleri mesajını iletir. Telsizden Çiğdem’e “Sen bize bir şey yapamazsın” der. Levinson’un bu tavrı karşısında çaresiz kalan Çiğdem, Selçuk’a vur emri verir. Selçuk amerikan askerini vurur. Levinson diğer askere Kopuz’u vurmasını emreder ancak Selçuk onu da vurur. Çiğdem, telsizden Kopuz Albay’a onları koruduklarını ve yolun açık olduğunu bildirir. Kopuz ve Kılıç Timi harekete geçer.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

MURAT LEVİNSON’UN ELİNDE

Levinson son kozunu oynar. Velid’e işaret eder ve Kopuz’un kardeşi Murat’ı getirirler. Murat’ın gözleri ve elleri bağlanmış şekilde gören Kopuz Albay gözlerine inanamaz. Murat “Abi” diye seslenince Velid silahını ateşler. Lazar'a karşılık kardeşinin hayatıyla tehdit edilen Kopuz, verdiği beklenmedik kararla başta Murat Kopuz olmak üzere, Yarbay Levinson dahil herkesi şaşırtır.

KOPUZ: SENİN GİBİ BİR KÖPEĞE PAPUÇ BIRAKMAM

Kopuz Albay, “Benim üzerimde bu üniforma varken ben senin gibi bir köpeğe papuç bırakmam Levinson” diyerek Levinson’a göz dağı verir ve onun son kozunu da boşa çıkarır. Levinson ne yapacağını şaşırmıştır.

KOPUZ’DAN MİSİLLEME

Bu arada Melik, yaşanan son gelişmelerden sonra Elsa’ya “Artık sahaya inip kendi silahımızı kendimiz ateşleyelim” der. Elsa bu teklifi çok olumlu bulur. Melik ve Elsa ile birlikte hareket eden Levinson, Kopuz Albay’dan intikam almak için yeni bir hamle yapar. Ancak Kopuz Albay’ın bu hamle karşısında yaptığı misilleme Levinson’un kaderini belirler.

Son güncelleme: 23:42 - 14.03.2019