Savaşçı 68. yeni bölüm fragmanı geldi! Kağan Bozok ve Kılıç Timi’nden intikam yemini! (Savaşçı 67. son bölüm izle)

Savaşçı 67. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Elsa'nın sürpriz bir şekilde Kopuz Albay ve Murat'ın karşısına çıkması tam bir şok etkisi yaratıyor. İran sınırından Türkiye'ye geçmeye çalışan bir grup soydaşın teröristlerin eline geçtiği haberini alan Kopuz Albay Kılıç Timini harekete geçiriyor. Elsa eline geçen bir bilgi doğrultusunda Türkiye'nin Türk Dünyası'ndaki itibarını zedelemek plan yapıyor. Peki Savaşçı dizisi 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Savaşçı 67. son bölümde yaşananlar…

Savaşçı 68. yeni bölüm fragmanı geldi! Kağan Bozok ve Kılıç Timi’nden intikam yemini! (Savaşçı 67. son bölüm izle)

SAVAŞÇI 68. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Savaşçı 67. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Savaşçı 67. son bölümde; Çiğdem Teğmen, Kürşat Kınık ile ilgi kendisiyle görüşmeyeye geldiğini söylenen beklenmedik misafiri büyük bir şok yaşamasına sebep oluyor. Elsa Kopuz Albay’ın karşısına çıkıyor. Elsa Melik’in Türkiye’ye gelmek için harekete geçen Türk soydaşlarıyla ilgili bilgiyi öğrendiğinde vakit kaybetmeden Lazar ve Velid’i görevlendiriyor. Kılıç Timi Türk soydaşları teröristlerin elinden kurtarmak için canını dişine takıyor ancak yaşanan çok üzücü bir olay Kağan Bozok’u çılgına çeviriyor. İşte 67. Bölüm özeti…

SAVAŞÇI 67. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kırlangıç Paşa tüm çabalarının sonucunda iki oğlunu da kahvaltı masasında görmekten çok mutludur. Artık iki oğlunu bir araya getirdiği için ölse de gözü açık gitmeyeceğini söyler.Kopuz Albay ve kardeşi Murat bunun için ona teşekkür eder.

ÇİĞDEM’İ ŞOKE EDEN TELEFON

Çiğdem Teğmeni telefonla arayan askeri onunla görüşmek isteyen biri olduğunu haber verir. Çiğdem görüşmek isteyen kişinin kim olduğunu sorar. Görüşmek isteyen kişinin Kürşat Kınık ile ilgili olduğu bilgisini alır. Çiğdem, Kürşat’ın adını duyduğunda şoke olur. Ne diyeceğini bilemez. Telefon elinden düşer. Hemen harekete geçer.

ELSA VE KOPUZ YÜZ YÜZE

Kopuz Albay ve kardeşi kahvaltı masasındayken kapı çalınır. Kopuz kalkıp kapıyı açar. Kapıyı açtığında karşısındaki kadını tanıyamaz. “Buyrun” der. Kadın “merhaba ben Elsa” diyerek elini uzatır. Kopuz şaşırır. Kardeşi ve Kırlangıç Paşa gelen kişinin kim olduğunu merak eder. Murat masadan kalkıp kapıya gittiğinde Kırlangıç Paşa tedirgin olmuştur.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Kadının eli havada kalır. Kopuz birşey diyecekken yanına kardeşi gelir. Murat Elsa’yı görünce hayretler içerisinde kalır. Elsa, Melik’in Türkiye’ye gelmekte olan Türk soydaşlarla ilgili planını öğrenir. Hemen Lazar ve Velid’i harekete geçirir. Bu arada karagahta Türk soydaşların Türkiye sınırından geçtiği haberi alınır.

KOPUZ KILIÇ TİMİ’Nİ HAREKETE GEÇİRİYOR

Yörük Haydar, Kopuz Albay’ı konuyla ilgili olarak bilgilendirir. İran sınırından geçen bu soydaşlardan iki gündür haber alınamadığını ve bu soydaşların teröristlerin eline geçmiş olabileceğini söyler. Kopuz Albay hemen Kılıç Timi’ni Türk soydaşları bulmaları için görevlendirir.

KAĞAN BOZOK’TAN İNTİKAM YEMİNİ

Kılıç Timi soydaşların son olarak görüldüğü bölgeye helikopterle intikal eder. Bu sırada Elsa’nın emriyle harekete geçen Lazar ve Velid adamlarıyla birlikte Türk soydaşlarını rehin alırlar. Türk soydaşlardan birinin küçük kızı bu sırada hayatını kaybeder. Kılıç Timi onları bulmak için zamanla yarışırken ölen çocuğun mezarını bulurlar. Kağan Bozok, telsizle teröristlere bunun aintikamını alacağı mesajını verir.

Loading...