Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 70. yeni bölüm fragmanı: İlyas’ın vurulması Kılıç Timi’ni şoka uğratıyor
Savaşçı yeni bölüm (70. Bölüm) fragmanı bugün ekrana geldi. FOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanında; Kılıç Timi komutanları Kağan ve Haydar’ı kurtarmak için canla başla mücadele ederken İlyas’ın vurulmasıyla büyük bir şok yaşıyor. Melik, Kağan, Haydar ve Murat’ı ele geçirmek için son kozunu oynuyor. İşte Savaşçı 70. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Nisan 2019 - 23:13

SAVAŞÇI 69. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Çiğdem Teğmen’in durumu kötüye gitmektedir. Bayram Astsubay Funda’ya acil iniş yapmak zorunda olduklarını Çiğdem’in durumunun kötüleştiğini söyler. Funda karargahta Kopuz Albay’ı bilgilendirerek hastaneye acil olarak iniş yapmak istediklerini bildirir. Bu sırada telsiz konuşmalarına şahit olan Doğan gözyaşlarına boğulur. Kopuz Albay Doğan’ı yatıştırmaya çalışır.

ÇİĞDEM AMELİYATA ALINIYOR

Funda helikopteri hastanenin bahçesine indirir. Funda’yı acil müdahale odasına alırlar. Doktor ameliyathanenin hazırlanmasını ister. Enfeksiyon tüm vücuda yayılmıştır. Kılıç Timi Çiğdem için dua etmektedir. Çiğdem ameliyata alınır. Doğan ve Kılıç Timi için gergin bekleyiş başlamıştır.

KOPUZ’DAN SEYFİ’YE YENİ GÖREV

Çiğdem Teğmen’in ameliyata alındığını haber alan Seyfi acele olarak karargaha çağrılır. Kopuz Albay’ın odasına giren Seyfi’ye acil olarak Irak’a gitmesi talimatı verilir. Kopuz, Kağan ve Haydar’ın Lazar’ın elinde olduğunu söyleyerek ondan bölgede araştırma yapmasını onları nereye götürdüklerini öğrenmelerini ister.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Bayram Astsubay karısını arara. Hatice’ye Çiğdem’in durumunun çok kötü olduğunu onu ameliyata aldıklarını söyler. Bu sırada Emre, Bayram’ın telefonda konuştuğunu görünce yanına gider. Ona “Kağan ve Haydar’dan haber mi var” diye sorar. Bayram başını olumsuz anlamında sallar ve bekleyeceğiz der. Emre çılgına döner daha ne kadar bekleyeceklerini sorar. Bayram ona sakin olmasını söyler.

SELVER KAĞAN’I SORUYOR

Bu sırada hastaneye gelen Selver, Bayram’a Çiğdem’in durumunu sorar. Bayram Çiğdem’in hala ameliyatta olduğunu kendilerinin de beklediğini söyler. Selver, Kılıç Timi’ndeki herkesin orda olduğunu Kağan ve Haydar’ın olmadığını görünce meraklanır. Bayram’a onların nerede olduğunu sorar. Bayram ne diyeceğini bilemez. Sonunda onların görevinin devam ettiğini söyleyince Selver ikna olmaz “Siz Tim değil misiniz? Siz burdasınız onlar niye yok? Yoksa onlara birşey mi oldu? diye sorar.

ÇİĞDEM’İN DURUMU KRİTİK

Ameliyattan çıkan doktor, Çiğdem’in durumunu soran Bayram’a hayati tehlikesinin devam ettiğini beklemekten başka yapılacak bir şey olmadığını söyler. Çiğdem’i yoğun bakıma alırlar. Bu arada Haydar ve Kağan teröristlerin arasında Lazar’ın yanına gelir. Haydar’a burada artistlik sökmez deyince suratına okkalı bir tükürük yer. Haydar’a vurmaya hazırlanırken Kağan’ın tekmesiyle kendini yerde bulur.

MELİK KENDİNİ TANITIYOR

Olan biteni içerde seyreden Melik dışarı çıkar. Kağan ve Haydar onun kim olduğunu merak eder. Melik yeni patron olduğunu söyler. Ardından “İlerde adımı çok duyarsınız ama okadar vaktiniz olmayacak” der. Kağan ne demek istediğini sorunca olacakları anlatır. Teröristlerden ikisi meydana ağaç kütükleri getirir. Kağan ve Haydar’ı diz çöktürürler. Onları idam edecektir. Kağan Haydar’a “hakkını helal et kardeşim” der o da “helal olsun gardaş sen de helal et” der.

KAĞAN VE HAYDAR İDAM SEHPASINDA

Kağan Melik’in yüzüne bakarak “Vatan sağ olsun. Büyük Türk Millet var olsun” derken Haydar da “Tanrı Türk’ü korusun” der. Kağan Haydar’a dönere “Şerefti” derken Haydar da “O şeref bana ait” diye cevap verir. Kağan ve Haydar’ın kafasını idam sehpasına yerleştirirler. Bu sırada Lazar ve Velid Melik’in vereceği kararı merak eder. Melik idamı gerçekleştirecekleri işaretini verir.

Son güncelleme: 07:41 - 11.04.2019