Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı geldi! Melik ve Elsa’yı şaşkına çeviren gelişme! (Savaşçı 70. son bölüm izle)
Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı geldi! Melik ve Elsa’yı şaşkına çeviren gelişme! (Savaşçı 70. son bölüm izle)
Savaşçı 70. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Astsubay Bayram destek birliğinin gelmesini beklemeden Kılıç Timi'ne çok kritik bir talimat veriyor ve ardından da vasiyetini açıklıyor. Teröristlerin kurduğu bombalı tuzakla yaralanan İlyas'ın durumu belirsizliğini korurken Kılıç Timinin Kağan ve Haydar'a ulaşması için bu saldırıyı geri püskürmeleri gerekiyor. Melik son kozunu oynarken Kağan ve Haydar'ı ortadan kaldıracağından çok emindir. Kağan Haydar ve Batur'un bu saldırıdan nasıl kurtulacağı merak edilirken heyecanın dozu giderek artıyor. Savaşçı dizisi 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı 70. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 14 Nisan 2019 - 23:09

SAVAŞÇI 71. YENİ FRAGMAN GELDİ


Savaşçı 70. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Savaşçı 70. son bölümde; Lazar ve adamları tarafından bombalı bir tuzağın içine çeki,len Kılıç Timi zor durumdadır. Karargahla iletişime geçen Bayram durumu anlatıyor ve destek bekliyor. Ancak desteğin gelmesi zaman alacaktır ve Bayram’ın Beklemeye niyeti yoktur. Kılıç Timi’ne çok önemli bir emir veriyor ve harekete geçiyor. Bombalı tuzakla yaralanan İlyas tüm çabalara rağmen uyanmıyor. Kağan Ve Haydar Melik ve Elsa’nın beklenmeyen saldırısı karşısında çok zor durumda kalırken pes etmeye de niyetleri yoktur. Selver oğlundan gelecek iyi haberleri beklerken son anda gelişen beklenmedik bir durum olayların seyrini değiştiriyor. Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 70. Bölüm özeti…

SAVAŞÇI 70. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kılıç Timi gecenin karanlığında ilerlerken Lazar dürbünle onları izlemektedir. Teröristler ondan gelecek talimatı beklemektedir. Bu sırada Elsa Velid’e telefon ederek başlamaları talimatını verir. Velid ateş emri verir ve çatışma başlar. Kağan ve Yörük Batur ile birlikte direnmeye çalışırlar. Batur’un attığını vurduğunu gören Yörük onu tebrik ederken Velid adamlarının tek tek indirildiğini görünce paniklemeye başlar.

LAZAR KILIÇ TİMİ’Nİ TUZAĞA ÇEKİYOR

Lazar Kılıç Timi’nin kurduğu tuzağa yaklaşmasını bekler. Bu sırada İlyas tuzağı fark eder. Herkesi uyarır ve mevzi aldıkları anda bomba patlar. Bayram İlyas’a seslenir ancak ondan ses seda çıkmaz. Bayram Emre ve Galip’e İlyas’ı taşımaları talimatını verir. Bayram Emre’ye İlyas’ın nasıl olduğunu sorar.

BAYRAM DESTEK İSTİYOR

Aynı anlarda Kutalmış Paşa, Kopuz’a son durumlar hakkında sorular sorar. Kağan’ın annesi de karargahın dışında bir haber beklemektedir. Bu sırada Kılıç Timi’nin baskın yediği haberi gelir. Kutalmış ve Kopuz Bayram ile irtibata geçip durumlarını öğrenir. Bayram İlyas’ın yaralandığını yoğun baskı olduklarını iletir. Kopuz gece olduğu için destek birliklerinin gelmesinin zaman alacağını söyler. Kutalmış Paşa Kopuz’a sınır birlikleri ile iletişime geçmeleri talimatını verir.

VELİD ZOR DURUMDA

Zor durumda olan Velid Elsa’yı arayarak neden beklediklerini sorar. Elsa “başlıyoruz” der. Selver karargahın bahçesinde oğlu ve Kılıç Timi için dua eder. Kutalmış Paşa dua eden Selver’in yanına gelir. Selver’den Kur’an’ı ister. Bunlar bizim için en zor zamanla. Bir anneye oğlundan haber verememek, onun acısını dindirememek. Ne yazık ki elimizden bir şey gelmiyor” der. Ona okuduğu surenin anlamını açıklamaya başlar. Bu sırada Yörük, Kağan ve Batur düşmanın üzerine atılırlar.

KILIÇ TİMİ’NE KRİTİK EMİR

Artık ölüm ile aralarında hiçbir engel yoktur. Gözlerini karartmış düşmanla korkusuzca savaşırlar. İşte tam da bu anda etraflarında projektörler yanar ve silahlı bir dron havalanır. Melik memnun bir şekilde gülümsemektedir. Onları tuzağa düşürdüğünden çok emindir artık. Bu sırada İlyas için sayılı zamanlar kalmıştır. Emre ve Galip ne kadar seslense de onu uyandıramazlar. Bayram Kılıç Timi’ne kritik bir emir verir.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

BAYRAM’IN VASİYETİ

Artık etraflarındaki teröristleri yarıp geçmekten başka bir çare kalmamıştır. Bayram, “Azdan az yiyecek çoktan da çok yiyecek. Kim sağ kalırsa iki deli yüzbaşıyı oradan çıkaracak. Ekin biçer gibi alayını biçeceğiz. Vasiyetimdir aslanlarım kim ki hayatta kalırsa gidip o iki koçu sırtlanların elinden alacak. Ağabeyiniz, komutanınız olarak söylüyorum. Anlaşıldı mı KIlıç”” der. Melik, Kağan, Haydar ve Batur’un kaçacak bir yerlerinin olmadığından emindir. Elsa “Bu son çırpınışlarınız” derken dron üstlerine kurşun yağdırmaya başlamıştır. Kağan ve diğerleri hızla kurşunlara hedef olmamak için saklanacak bir yer bulmaya çalışır.

Son güncelleme: 22:19 - 18.04.2019