Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Melik için son yaklaşıyor! Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı yayında!
Melik için son yaklaşıyor! Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı yayında!
Savaşçı yeni bölüm (71. Bölüm) fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Melik için sonun başlangıcı geliyor. Kılıç Timi ona bu toprakları dar etmek için yemin ederken, Türk savaş uçakları teröristlerin yuvalarına bomba yağdırıyor. İşte Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 18 Nisan 2019 - 23:07

SAVAŞÇI 71. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SAVAŞÇI 70. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kılıç Timi gecenin karanlığında ilerlerken Lazar dürbünşe onları izlemektedir. Teröristler ondan gelecek talimatı beklemektedir. Bu sırada Elsa Velid’e telefon ederek başlamaları talimatını verir. Velid ateş emri verir ve çatışma başlar. Kağan ve Yörük Batur ile birlikte direnmeye çalışırlar. Batur’un attığını vurduğunu gören Yörük onu tebrik ederken Velid adamlarının tek tek indirildiğini görünce paniklemeye başlar.

LAZAR KILIÇ TİMİ’Nİ TUZAĞA ÇEKİYOR

Lazar Kılıç Timi’nin kurduğu tuzağa yaklaşmasını bekler. Bu sırada İlyas tuzağı farkeder. Herkesi uyarır ve mevzi aldıkları anda bomba patlar. Bayram İlyas’a seslenir ancak ondan ses seda çıkmaz. Bayram Emre ve Galip’e İlyas’ı taşımalarıtalimatını verir. Bayram Emre’ye İlyas’ın nasıl olduğunu sorar.

BAYRAM DESTEK İSTİYOR

Aynı anlarda Kutalmış Paşa, Kopuz’a son durumlar hakkında sorular sorar. Kağan’ın annesi de karagahın dışında bir haber beklemektedir. Bu sırada Kılıç Timi’nin baskın yediği haberi gelir. Kutalmış ve Kopuz Bayram ile irtibata geçip durumlarını öğrenir. Bayram İlyas’ın yaralandığını yoğun baskı olduklarını iletir. Kopuz gece olduğu için destek birliklerinin gelmesinin zaman alacağını söyler. Kutalmış Paşa Kopuz’a sınır birlikleri ile iletişime geçmeleri talimatını verir.

VELİD ZOR DURUMDA

Zor durumda olan Velid Elsa’yı arayarak neden beklediklerini sorar. Elsa “başlıyoruz” der. Selver karargahın bahçesinde oğlu ve Kılıç Timi için dua eder. Kutalmış Paşa dua eden Selver’in yanına gelir. Selver’den Kur’an’ı ister. Bunlar bizim için en zor zamanla. Bir anneye oğlundan haber verememek, onun acısını dindirememek. Ne yazık ki elimizden bir şey gelmiyor” der. Ona okuduğu surenin anlamını açıklamaya başlar. Bu sırada Yörük, Kağan ve Batur düşmanın üzerine atılırlar.

KILIÇ TİMİ’NE KRİTİK EMİR

Artık ölüm ile aralarında hiçbir engel yoktur. Gözlerini karartmış düşmanla korkusuzca savaşırlar. İşte tam da bu anda etraflarında projektörler yanar ve silahlı bir dron havalanır. Melik memnun bir şekilde gülümsemektedir. Onları tuzağa düşürdüğünden çok emindir artık. Bu sırada İlyas için sayılı zamanlar kalmıştır. Emre ve Galip ne kadar seslense de onu uyandıramazlar. Bayram Kılıç Timi’ne kritik bir emir verir.

BAYRAM’IN VASİYETİ

Artık etraflarındaki teröristleri yarıp geçmekten başka bir çare kalmamıştır. Bayram, “Azdan az yiyecek çoktan da çok yiyecek. Kim sağ kalırsa iki deli yüzbaşıyı oradan çıkaracak. Ekin biçer gibi alayını biçeceğiz. Vasiyetimdir aslanlarım kim ki hayatta kalırsa gidip o iki koçu sırtlanların elinden alacak. Ağabeyiniz, komutanınız olarak söylüyorum. Anlaşıldı mı KIlıç”” der. Melik, Kağan, Haydar ve Batur’un kaçacak bir yerlerinin olmadığından emindir. Elsa “Bu son çırpınışlarınız” derken dron üstlerine kurşun yağdırmaya başlamıştır. Kağan ve diğerleri hızla kurşunlara hedef olmamak için saklanacak bir yer bulmaya çalışır.

Son güncelleme: 08:12 - 19.04.2019