Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 72. yeni bölüm fragmanı geldi! Kopuz’un beklenmedik hamlesi! (Savaşçı 71. son bölüm izle)
Savaşçı 72. yeni bölüm fragmanı geldi! Kopuz’un beklenmedik hamlesi! (Savaşçı 71. son bölüm izle)
Savaşçı 72. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Elsa, Haydar'ı tuzağa düşürüyor! Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Melik ve adamlarının saldırısı sürüyor. Kağan zor durumda olan timi ve üsteki askerleri kurtarmak için yeni planını devreye sokuyor. Nikah masasından kalkıp arkadaşlarına destek olmak isteyen Yusuf'un vurulması moralleri bozsa da herkes teröristlere karşı canla başla mücadele ediyor. Kopuz Albay Kılıç Timi'ne destek için yola çıkıyor ancak kardeşi Murat'ın suikaste uğradığından habersizdir. İşte Savaşçı 71. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 21 Nisan 2019 - 22:41

SAVAŞÇI 72. BÖLÜM FRAGMANI

 

Savaşçı 71. son bölümde; Kılıç Timi, Melik ve adamları tarafından yoğun bir saldırı ve ateş altındadır. Her yer terörist kaynamaktadır. Kağan, yaptığı planla ateş çemberini kırmaya çalışıyor. Nikahı kıyılırken çıkan çatışmada arkadaşlarına yardım etmek isteyen Yusuf’un vurulması Kağan’ı derinden etkiliyor. Bayram’a onu ne pahasına olursa olsun yaşatması emrini veriyor. Türk Üssü'ndeki çatışma tüm şiddetiyle sürerken, Albay Kopuz beklenmedik bir hamle yapıyor… İşte 71. Bölüm özeti…

SAVAŞÇI 71. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Yusuf akşamki düğüne hazırlanmaktadır. Heyecandan içi içine sığmaz. Düğün salonunda gelin masaya elinde bir bilgisayar ile otururken diğer tarafta Yusuf, Kağan, Haydar ve Sait’in de bulunduğu odaya gelir. Masanın üzerinde bilgisayar karşı tarafta nikah memuru ve müstakbel karısı görülür. Nikah memuru nikah kıyma işlemini başlatır.

LAZAR SALDIRI EMRİNİ VERİYOR

Kağan, Haydar’a bir talimat verir. Bu sırada teröristler gecenin karanlığından faydalanarak üs bölgesine sızmaya çalışmaktadır. Başlarında Lazar vardır. Yörük çevreyi kontrol ederken Lazar, Velid’e başlıyoruz diyerek operasyon için sinyal verir. Velid’in emri ile teröristler karakola saldırıyı başlatır. Patlayan bombanın sesi düğüne katılanları şoke eder. Kağan Yusuf’a “sen kalıyorsun. bütün herkes bu anı bekliyor” der.

YUSUF’TAN ŞOKE EDEN HAREKET

Lazar herkesi öldürme emri verir. Velid teröristlere “atış serbest” der. Çatışmanın şiddeti her geçen dakika artmaktadır. Yusuf bilgisyarı kapatır. Kağan ne yaptığını sorar. Yusuf, “üs baskın yedi komutanınm. nişanlım beni bekleyebilir ama ben arkadaşlarımı bekletmem” diyerek kararlılığını gösterir. Odadan hemen çıkar ardından da Kağan çıkar.

YÖRÜK’TEN ASKERLERE GERİ ÇEKİLME EMRİ

Kağan, Yörük’e ileri uçtaki adamları geri çekmesi talimatını verir. Teröristler her yandan ateş yağdırmaktadır. Kağan Kılıç Timi’ndeki diğer arkadaşlarına yapmaları gerekenleri anlatır. Yörük ileri gözcülere geri çekiliyoruz talimatı verir. Askerler mevzilerini korumak zorunda olduklarını söyleyerek buna karşı çıkarlar ancak Yörük yanlarına gider ve emrini yerine getirmelerini söyler.

KOPUZ HAREKETE GEÇİYOR

Kopuz Albay Bahtiyar’a üssün saldırı altında olduğunu acil müdahale etmeleri gerektiğini söyler. Kopuz, Bahtiyar’a operasyon için Turan Timi’nin çıkacağını, bir Tim daha almasını ve bizzat kendisinin komuta edeceğini bildirerek acele etmesi emrini verir. Kopuz, Kutalmış Paşa’nın odasına girerek yaşanan son olayla ilgili bilgi verir. Kopuz’a hemen yola çıkma emrini verir.

KAĞAN ÇILDIRIYOR

Bu sırada Melik Elsa ile birlikte Lazar’a talimat verir. Türklere göz açtırmamasını “sabah gün doğarken bu dağda tek bir Türk kalmayacak” der. Bu sırada karargahtan Kağan’a Başak Astsubay İHA görüntüleri ile ilgili bilgi verir. Teröristlerin çok kalabalık ve ağır silahlı olduğunu söyler. Kağan kaç kişi olduklarını sorar. Başak’ın verdiği rakamı duyunca Kağan çıldırır.

YUSUF VURULUYOR

Bu sırada Yusuf Kağan’a geldiğini bildirir. Kağan deliye döner. Üs komutanı Astsubaya,”adam yeni nikah masasından kalktı, annesi ile babasına ne hesap vereceğim” diyerek adamını içeri sokması talimatını verir. Astsubay Sait Yusuf’a seslenir ve içeri girmesi emrini verir ancak Yusuf’un i,çeri girmeye niyeti yoktur. Ateş altında Kağan’ın yanına ulaşmaya çalışır. Ancak vurulur.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

FUNDA’YA ÖNEMLİ EMİR

Bu sırada karargahta hazırlıklar tamamlanmıştır. Kopuz Bahtiyar ile birlikte Turan Timi’nin helikoptere binmelerini beklerler. Kopuz Funda Üsteğmene onları nereye indirmeleri gerektiğini söyleyerek hareket ederler. Kağan ve Astsubaya Sait Yusuf’u güvenli bir yere taşırlar. Kağan Yusuf’a iyi olup olmadığını sorar. Yusuf iyi olduğunu söyler.

KAĞAN VE KILIÇ TİMİ ZOR DURUMDA

Kılıç Timi teröristlerle canla başla mücadele ederken durum da git gide daha zor bir hal almaya başlar. Teröristlerin sayısı oldukça fazladır. Emre, Galip, Selçuk ve Haydar bulundukları mevzilerdeki son durumu Kağan’a bildirir. Bu sırada Bayram Yusuf’a yardım etmek için yanlarına gelir. Yusuf’u içeri taşırlar. Kağan İlyas’a bayrak dikme emri verir ve “Öleceksek bayrağımız altında öleceğiz” der. Ardından da Kılıç Timi’ne yeni emrini verir. Kılıç Timi’ne “denizde kum olsalar alayının kellesini istiyorum” der.

“BİZİ GEÇEMEYECEKLER!”

Çatışmanın şiddeti daha da artıyor. Kağan, Melik ve adamlarının saldırısını bertaraf etmek ve ateş çemberini kırabilmek için yeni planını devreye sokuyor. Kılıç Timi’ne üssü teröristlere vermeyeceklerini ve bayrağı yere indirmelerine müsaade etmeyeceklerini söyleyerek, “Bu topraklara Mehmetçiğin kanı haram kılındı. Biz buradayız. Bizi geçemeyecekler” der.

Son güncelleme: 23:42 - 24.04.2019