Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 73. yeni bölüm fragmanı geldi! Melik kapana sıkıştı!
Savaşçı 73. yeni bölüm fragmanı geldi! Melik kapana sıkıştı!
Savaşçı yeni bölüm (73. Bölüm) fragmanı FOX TV'de yayınlandı. Savaşçı yeni bölüm fragmanında; Melik için Kılıç Timi'nin kıskacı her geçen an daralıyor. Tim teröristlerle canla başla mücadele ederken Emre Haydar'a ulaşmaya çalışıyor ancak cevap alamıyor. Melik Velid'e kamptaki herkesi öldürmeye hazırlanması talimatını veriyor. İşte Savaşçı 73. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Mayıs 2019 - 21:47

SAVAŞÇI 73. BÖLÜM YENİ FRAGMAN


SAVAŞÇI 72. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Türk savaş uçakları Melik, Elsa ve teröristlerin bulunduğu kampı bombardıman ile yerle bir eder. Melik, saldırı sonrası kendine geldiğinde Elsa’yı yerde hareketsiz görür. Elsa’yı sarsarak uyandırmaya çalışır. Elsa sonunda kendine gelir. Melik büyük bir şaşkınlık yaşar ve “Bunların bedelini ağır ödeyecekler” diyerek Velid’den telefon ister.

KUTALMIŞ PAŞA’YA BOMBALI TUZAK

Bu arada karargahta Kutalmış Paşa’ya Kopuz Albay’ın geri döndüğü haberi verilir. Kutalmış Paşa karargahtan çıkmak için aracının hazırlanmasını ister. Çiğdem Teğmen de karargah nizamiyesinden çıkış yapmaktadır. Çiğdem’in beklediği taksi gelmeyince yürüyerek çıkıp gider. Bu sırada Kutalmış Paşa aracıyla nizamiye kapısında görünür. Aracını durduran Kutalmış Paşa, Doğan’a “burada ne yapıyorsun” diye sorar. Doğan Çiğdem Teğmeni yolcu ettiğini söyler. Çiğdem karargahtan uzaklaşırken yol kenarına park etmiş bir kamyonet dikkatini çeker. Birden dönüp kamyoneti incelemeye başlar. O anlarda karşı yola koşan birini görünce iyice kuşkulanır. Aracı incelediğinde bomba yüklü olduğunu anlar. Araç karargah nizamiyesine doğru yola çıkar. Çiğdem silahını çıkararak durmasını söyler. Ancak araç ilerlemeye devam eder. Bu sırada Kutalmış Paşa ve Doğan gelen aracı ve Çiğdem’in haykırışlarını duyar.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Melik, Elsa ve Velid Türk savaş uçaklarının saldırısı sonucu ölümden kılpayı kurtulur. Melik, öfkeden çıldırmış bir haldedir. Türklere diş geçiremediklerini, her taraftan saldırıya uğradıkları için psikolojisi iyiden iyiye bozulmuş bir halde Elsa’ya bağırır. Köşeye sıkışan Melik’in bundan sonra eylemlerine devam edebilmesi için paraya ihtiyacı vardır.

KILIÇ TİMİ ELSA’NIN PEŞİNDE

Elsa finans desteğini sağlayabilmek için bazı isimleri arar. Kopuz Albay, Elsa’nın görüştüğü terör finansörlerinden olan isim ile ilgili istihbaratını Kılıç Timi ile paylaşır. Kağan Yüzbaşı ve Kılıç Timi istihbarat doğrultusunda Elsa ile buluşacak olan ismin peşine düşer. Sıcak takip sonucu Kılıç Timi adamı ele geçirir.