Savaşçı 74. yeni bölüm fragmanı: Kağan ve Haydar tuzağa düşüyor!

Savaşçı yeni bölüm (74. Bölüm) fragmanı bugün FOX TV tarafından yayınlandı. Yeni fragmanda; Melik, Velid'e infaz emri veriyor. Yörük Haydar ve Kağan sınır ötesine geçerek operasyon yapıyor. Kutalmış Paşa, Kopuz Albay'a bunun hesabını soruyor. Kağan ve Haydar üniformalarını çıkarıp teröristlerin peşine düşüyor ancak son anda büyük bir tuzağa düşüyorlar. Kağan ve Haydar için kaçınılmaz son yaklaşırken birbirlerinden helallik istiyorlar. İşte Savaşçı 74. yeni bölüm fragmanı...

Savaşçı 74. yeni bölüm fragmanı: Kağan ve Haydar tuzağa düşüyor!

SAVAŞÇI 74. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


SAVAŞÇI 73. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Melik’in babası Elsa’dan kurtulup kurtulmadığını sorar. Melik de “O benim kadınım” diye cevap verir. Babası buna karşı çakar ve Elsa’nın sadece bir İngiliz ajanı olduğunu söyler. Melik bu sözlerden çok rahatsız olmuştur. Bu sırada Elsa Melik’i telefonla arayarak Türk askerinin kampı bastığını ve çatıştıklarını söyler. Melik şoke olur. Hemen oradan çıkmalarını ister. Bu sırada Haydar ve Kağan Elsa’yı takip ederler. Haydar, Elsa’nın kaçtığını görünce peşine düşer. Kağan da Kılıç Timi’ne “Hadi bitirelim şu işi” der.

MELİK’İN BÜYÜK ÇARESİZLİĞİ

Melik panik halde babasına Elsa’yı kurtarması gerektiğini, Elsa olmadan yaşayamayacağını söyleyerek harekete geçer. Babası adamlarına işaret ederek Melik’i kollarından tutarak gitmesine engel olur. Melik neye uğradığını şaşırır. Babasına döner ve adamlarının onu bırakmasını ister. Babası “Sana Türklerle uğraşmamanı söylemiştim” der. Melik çılgına döner “Bana bunu yapma” der. Ancak babası kararlıdır. Melik’in gözünün önünde ölüme gitmesine izin vermeyeceğini söyleyerek kararlı olduğunu ona gösterir. Melik çaresizce Elsa’nın adını haykırır ancak adamların elinden kurtulamaz.

KAĞAN HAYDAR’I KURTARIYOR

Ormanlık alana kaçan Elsa peşinden gelen Haydar’a ateş açar. Haydar ve Elsa arasında yaşanan kovalamaca devam ederken, Elsa birden Haydar’ın arkasında belirir. Silahını ona doğrultur ve ateşler. Haydar yere yığılır. Haydar’ın yanına gelen Elsa, “Şeytanla baş edemezsin Yüzbaşı, bunu çoktan öğrenmeliydin” diyerek silahını bu kez kafasına doğrultur. Tam bu sırada Kağan da Elsa’nın ateş etmek üzere olduğunu görür ve silahına ona doğrultarak tetiğe basar. Elsa ne olduğunu şaşırır.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

KOPUZ ALBAY’I ŞOKE EDEN HABER!

Kılıç Timi teröristlerle çatışırken Astsubay Emre, Kağan ve Haydar Yüzbaşı’larla irtibat sağlamaya çalışmaktadır. Bu sırada Elsa’ya yardım etmek için harekete geçen ancak babasının adamlarınca alıkonan Melik bir odada tutulmaktadır. Çaresizce odadan çıkmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Batur Üsteğmen karargahı arayarak Kopuz Albay’a teröristlerle sıcak temasın sağlandığını ancak Kağan ve Haydar Yüzbaşı’larla irtibatın kesildiğini haber verir. Kopuz Albay aldığı bu haberle şok olur.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Savaşçı dizisinin Yörük Haydar'ı Sarp Levendoğlu kimdir? İlginizi Çekebilir Savaşçı dizisinin Yörük Haydar'ı Sarp Levendoğlu kimdir?