Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı yayında! Kutalmış Paşa’yı çıldırtan haber!

Savaşçı yeni bölüm (75. bölüm) fragmanı bugün FOX TV'de yayınlandı. Yeni fragmanda; Kopuz, Kağan ve Haydar'ın açığa çıktığı bilgisini Kutalmış Paşa'ya veriyor. Melik'in elinde olan Kağan ve Haydar'ı kurtarmak için Kılıç Timi harekete geçiyor. Melik Kılıç Timi'nin bölgeye geldiğini duyunca hepsinin öldürülmesi talimatını veriyor. Kutalmış Paşa Kağan ve Haydar'ın Amerikalıların denizaşırı hapishanesine gönderileceğini duyunca deliye dönüyor. İşte Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı...

Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı yayında! Kutalmış Paşa’yı çıldırtan haber!

SAVAŞÇI 75. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SAVAŞÇI 74. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Melik, Kağan Bozok’a bir görüntü gönderir. Kağan görüntüleri izlediğinde şoke olur. Bayram ve Yörük Haydar’ Kağan’ın yüzündeki ifadeyi görünce telefonda ne olduğunu sorar. Kağan sıkıntılıdır. Yörük Haydar tekrar telefonda ne olduğunu sorar. Haydar’ın elindeki görüntüyü seyrettiğinde vereceği tepkiyi bildiğinden sakin olmasını ister. Haydar sakin olacağını söyler. Kağan tereddüt eder ancak telefondaki görüntüyü göstermekten başka çaresi yoktur.

HAYDAR’IN AİLESİ VELİD’İN ELİNDE

Haydar görüntüleri izlediğinde beyninden vurulmuşa döner. Görüntüde eşi, oğlu ve Hüseyin Velid’in elinde rehin tutulmaktadır. Melik, Haydar’ın ailesinin hayatına karşılık Kılıç Timi’nin elinde bulunan 3 adamını ister. Kağan, Haydar’dan sakin olmasını ister. Ancak Haydar delirmiş bir şekilde Melik’ün üzerine doğru koşmaya başlar. Kılıç Timi’ndekiler onu sakinleştirmek ve yanlış birşey yapmasına engel olmak ister. Kağan sakin olması için bağırır. İlyas, Bayram ve Batur Yörük Haydar’ı zaptetmekte zorlanır.

HAYDAR ÇİLEDEN ÇIKIYOR

Melik, bundan sonra Türk askerleri için her şeyin çok daha zor olacağını söyleyerek Haydar’ı çileden çıkarır. Öfkesini kontrol etmekte zorlanan Haydar, Melik’e “sen benim aileme dokunamazsın” diye bağırır. Melik Haydar’ın bu sözlerine alaycı bir tavırla, “Boşuna nefes tüketme yüzbaşı, ya ailen ya da o üç adam” der. Yörük bebek katillerini ona vermeyeceğini haykırır ancak Melik bir an önce kararını vermesini ister.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Melik eline telefonu alır, “Velid oradaki herkesi öldürmek için hazır ol” talimatı verir. Yörük sonunda ona engel olanları son bir hamle ile kendinden uzaklaştırıken belinden silahını çıkarır. Kağan ve diğerleri bu hamle ile şok olur. İlya, Haydar’ın silahını ateşlemesine engel olmak ister ve üzerine atılır. Yaşanan arbedede silah patlar ve Selçuk vurulur. Yörük ve diğerleri şok geçirir. Yörük İlyas diye seslenir. İlyas’ın ağzından “komutanım” sözleri dökülür ve yere yığılır.

MELİK: ÜÇÜNÜ DE ÖLDÜRÜN!

Yörük Haydar şoka girer. İlyas’ı sarsmaya başlar. Bayram Haydar’ın bu ısrarı karşısında çileden çıkarak kafasındaki miğferi yere çarpar. İlyas’ı bırakmasını ister. Yaşananları keyifle izleyen Melik “Sıkıldım sizde” diyerek telefonla Velid’i arar ve “üçünü de öldürün” emrini verir.

Loading...