Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 80. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 79. son bölüm izle…
Savaşçı 80. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 79. son bölüm izle…
Savaşçı dizisinin 79. son bölümü yayınlandı. Son bölümde Markus tarafından, kızı Ayça’nın hayatıyla tehdit edilen Kutalmış Paşa, Ayça’ya ulaşmaya çalışırken, Markus’un adamı olarak ortaya çıkan Velid, Ayça’yı öldürmek için beklediği fırsatı yakalar. Son bölüm ardından Savaşçı 80. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı yeni bölüm fragmanı ve 79. son bölüm izleme linki...
Magazin 27 Ekim 2019 - 23:25

Savaşçı dizisinin son bölümünün yayınlanmasıyla Savaşçı 80. yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Ayça için zaman gittikçe daralırken, Markus'un büyük bir oyun peşinde olduğunu anlayan Albay İbrahim Kopuz, Velid'i durdurmayı başarabilecek midir?

SAVAŞÇI 80. BÖLÜM FRAGMANI


SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Markus'a yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlı olan Kopuz Albay, karargahı alarma geçirirken, hazırladığı planla Kılıç Timi'ni hemen harekete geçirir. Kılıç Timi, çeşitli aşamalardan oluşan operasyonu sırasıyla gerçekleştirirken, Markus'un her defasında bir adım önde olması kafaları daha da karşıtırır. Bunun üzerine Kopuz Albay'ın karargahta başlattığı inceleme, herkesin büyük şok yaşamasına sebep olacaktır.

Son güncelleme: 07:13 - 28.10.2019